Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél mi lehet a...

Korai terhességnél mi lehet a minimális mennyiségű friss vérzés oka?

Figyelt kérdés

Még egyáltalán nem biztos, hogy az, de nem merek ellőni tesztet, sok volt már a csalódás...

Szóval tegyük fel, hogy terhesség.

Peteérés 11-13 nap körül volt, 30. nap vérzés, 31. nap semmi.


(Persze lehet valami nőgyógyászati probléma is :(. nem értem, mert változik a luteálisom 12-21 nap között!!)


2016. dec. 5. 08:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan nem mersz tesztelni, de itt kérdezgetni igen? Beleélted magad, tesztelj.... ha pozitív mehetsz a dokihoz, hogy terhes vagy, lehet progi kell. Ha nem, akkor várod, hogy megjöjjön, ha nem jön meg, szintén doki, lehet valami nőgyógyászati gond van.
2016. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem merek, mert nem akarok csalódni. Meg annyira összevissza mostanában a ciklusom és megfogadtam a múltkori korai tesztelésnél, hogy megvárom, hogy késsen legalább 5-7 napot... Ez egy nagyon kevés vérzés volt (csak a wc papíron, rózsaszín folt. a rózsaszín miatt írom, hogy friss vér), azóta semmi, de volt olyan többször is, hogy így indult a ciklusom. (mondjuk azt se nagyon értem, mert barnázásról már hallottam, de erről nem annyira) Nagyobb eséllyel ez van most is, csak sorra akarnám venni a többi lehetőséget is... Hát lehet, hogy előrébb hozom a tesztelést, ha ma nem lesz semmi menstruációra utaló tünet.
2016. dec. 5. 08:54
 3/31 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon fontos lenne a teszt. Ha baba van, az élénk vér nagyon nem jót jelent, akkor azonnal doki!

Nem értem én ezt. Nem a teszttől leszel terhes vagy nem, az csak megmutatja, mi van. A biztos tudás meg mindig jobb az agyalgásnál, a bizonytalanságnál.

Az nem lehet, hogy az ovudat nézed rosszul? A luteális hossza mindig ugyanannyi kellene, hogy legyen.

2016. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha az miatt megy el a baba mert nem mertel tesztelni , es nem mentel el dokihoz akkor az nagyobb csalodas lesz.

Elvileg felnott vagy...

2016. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nagyon furcsállom, hogy változik a luteálisom, de így van. Folyamatosan nem vezetek görbét, de megvannak a tünetek, hogy: ovulációs folyás, petefészek fájdalom, majd a hő megemelkedése stb. és most is már minimum 14-16 napja ezen túl vagyok. (emiatt azt gondolnám, hogy progeszteron probléma nem valószínű, mert az rövid luteálisnál lenne)


(az a rossz amúgy a tesztben, hogy akkor kétszer kell feldolgoznom a sikertelenséget :( először tesztelek negatívat: első pofára esés, de még reménykedek... aztán pár nap múlva megjön, az a 2. csalódás. de értem, hogy kéne)

2016. dec. 5. 09:23
 6/31 anonim ***** válasza:
Legalább vérzésnél azonnal tesztelni kellene. Ha pozi, orvos.
2016. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

De nem volt élénk vér. A folyást színezte meg rózsaszínűre. A színe miatt írtam, hogy friss.


Volt már valaki így?

2016. dec. 5. 09:25
 8/31 anonim ***** válasza:
38%

Ugyan már, progeszteron hiány miatt nem volt peteérésem, ennek nem volt semmi jele, csak vérvétel mutatta. Nem volt rövid luteális fázisom, nem pecsételtem.

Csinálj már egy nyomi tesztet, ahelyett hogy beképzeled a terhességet.

2016. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Nos, én 5 évig nem sikerült a baba és heti szinten teszteltem, mert PCOS miatt teljesen kiszámíthatatlan a ciklusom. Volt, hogy fél évig nem jött meg, volt, hogy 40 napra, stb. Azért, hogy időben tudjam, hogy terhes vagyok-e, minden héten rutinszerűen csináltam egy tesztet (a rossmannban biztosan úgy hívnak, hogy a "tesztes lány", mert 10-15 dobozzal is vettem néha egyszerre). Tudod, hogy az 5 év alatt engem mennyi csalódás ért? Egy évben 52 hét van, ami annyit jelent, hogy heti egy teszt 5 éven át = 260 csalódás! Mégis teszteltem. Ilyen nincs, hogy tüneteid vannak és nem tesztelsz! A pecsételő vérzés is tünet. Lehet akár beágyazódás is! Simán lehetett az! Tesztelj ,mert mi nem jósnők vagyunk, hogy megjósoljuk, hogy mi van benned és mi nincs.
2016. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Jó, köszi mindenkinek! Akkor talán holnap csinálok egyet, hogy reggeli legyen...

(Amúgy arra gyanakszom, hogy érzékeny a méhszájam, mert kifelejtettem, de ez együttlét után volt! most már arra gondolok, hogy amiatt lehetett. Meg vizsgálatokkor is szinte mindig vérzek. )

2016. dec. 5. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!