Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora probléma lehet a...

Eva0822 kérdése:

Mekkora probléma lehet a cisztafakadás miatt? Vagy nem a ciszta a gond?

Figyelt kérdés
6cm petefészek cisztám van folyadékkal telt.6 hetes terhes vagyok a babával állítólag nincs gond szívhangja van.2 nap kórház után haza jöttem magamtól papírok nélkül pihenés mondtak és Magne B6 ot amellett van a Gravida.Még enyhén vér csepp van a papíron semmi több . Rosszul nem vagyok görcseim nincsenek .A doki azt mondta meg fakadt de bizonytalan vagyok igazából csak vért vettek elküldik a laborba és ennyi a két napba semmit nem csináltak.
2017. jan. 25. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora cisztám volt (5,95 cm), végigfeküdtem 12. hétig...én 8 és 10. héten is elmentem magán UHra, mert nekem ért annyit hogy halljam a szívhangot, és ne feküdjek feleslegesen 12. hétig. Azért érdemes feküdni, mert fakadás esetén fertőzheti a babát, amitől elmehet. De ha nem erőlteted meg magad, vissza fog menni a ciszta! Hallottam olyanról is akinek 8-9. hétre már visszament! Nekem 10.en még ugyanúgy 5,9 cm volt, 12.en viszont csak 3,6 cm :)) (Nem éltünk házaséletet sem addig)
2017. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia neked milyen tünettel jàrt mikor kifakadt a cisztád?
2017. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!