Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31/32 héten volt valakinek a...

31/32 héten volt valakinek a BPD:84 FL:58 AC:255? 2 hét múlva Kontról mert az orvos szerint kicsi a pocakja

Figyelt kérdés
Becsült súly: 1800 gramm
2017. jan. 26. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
31 hetes uh: BPD:81, FL:60, AC-t nem nézték, az lenne a has. A többi mérete tökéletes, a hasa meg majd megnő. Régen nem is nézegették uh-gal, ez most arra jó, hogy riogatják az anyukákat. Nyugi, a babának nyugodt anyukára van szüksége!!!!
2017. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell idegeskedni. Nem egyforma 2 gyerek sem.

Egyébként a rákerestem (mert már nem emlékszem mennyi volt a lányunknál) és belefér a normális tartományba a ti értéketek:

[link]

2017. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat!
2017. jan. 26. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 32+1, bpd 85, fl 60, ac 300. Nekem is két hét múlva kontroll, mert az én dokim szerint meg túl nagy :)

Lehetetlen ezeken eligazodni!

Nyugi, tök normalisak a babáink!

2017. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!