Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhat a baba? Valaki...

Ági83 kérdése:

Megmaradhat a baba? Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt görcsölgettem,délután barnázás. Mire a kórházba értünk már véteztem is. 6 hetes lehetek,szívhang még nincs. Kaptam utrogeston kúpot. Egy hét múlva kontroll. Volt így valaki? Mwgmatadt a baba,vagy megmaradhat?
2017. jan. 26. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaptal progeszteronpotlast, akkor azon kivul meg a pihenes, amit csinalj az elkovetkezo napokban.

Korhazba en csak akkor mennek, ha erosodne a verzes es visszaterne a gorcsoles. En nagyon drukkolok neked, az esetek donto tobbsegeben a verzes ellenere megmarad a terhesseg gond nelkul.

De (sajnos tobb veteles utan) tapasztalatbol mondom, hogy ekkora embrional normal esetben mar van szivhang es a szabalytalan petezsak sem a legjobb.

En a helyedben (ha nem romlik az allapotod), akkor a kovetkezo par napban pihennek, azutan lenne jo meg egy ultrahang, mondjuk jovohet elejen. Addigra mar lennie kell szivmukodesnek, ha rendben van a terhesseged.

2017. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem picit erősebb ha felkelek,de görcsölés most nincs. Köszönöm a válaszokat és a drukkolást!
2017. jan. 27. 07:39
 13/22 A kérdező kommentje:
Lehet várok még a hét elejéig. Meglátom,hogy lesz délelőtt vérzés.
2017. jan. 27. 08:03
 14/22 anonim ***** válasza:

Jelenleg 13+0 kismami vagyok.

Verzeseim (nem pecsetelo hanem rendes eros verzes): 4, 5.5, 6, 7, 12 hetesen. A baba még megvan... Az 5 hetes verzes ota 3*2 utrogestan huvelykapszula. Csokkentes utan 3 nappal volt a 12 hetes verzes. Most ujra 3*2 az adag es 14 het utan probalom csak ujra csokkenteni. Minden jot Neked!

2017. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló! Au utrótól elmúltak a terhességi tüneteid? Nekem ma már mellfeszülésem nincs. Nem tidom,hogy attól lehet,vahy már nincs terhesség és amiatt.
2017. jan. 27. 15:26
 16/22 anonim ***** válasza:
"Utolso" vagyok, nekem amugy sem nagyon vannak terhessegi tuneteim. 5-6 heten volt par emelygos nap es ennyi. Szoval erre nem tudok alapozni. Viszont 9 het ota van szivhanghallgatom amivel minden nap behallgatozom. A 12.heti verzesnel ez kulonosen jol jott. Persze hallgatozas utan mentunk korhazba is de nem csinaltak velem ott sem semmit.
2017. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Értem! Hát szerintem nekem most sajnos nem marad meg,de holnap biztos,hogy bemegyek és megnézetem!
2017. jan. 27. 19:41
 18/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 10-es pesszimista. Nekem is elmúltak a tüneteim, mikor gond volt. :(
2017. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom,hogy sajnos nem maradt meg a baba. Viszont a doki szerint teljesen kiürült,nem kell beavatkozni!
2017. jan. 28. 15:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom!
2017. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!