Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem sexelhetsz, mégis...

Ha nem sexelhetsz, mégis jelez a tested a sexért, akkor azzal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem érzelmileg meg agyilag, hanem, mint amikor a pasiknak spontán metevedésük van már a kulcslyuktol is.
2017. jan. 28. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

A behatolas tilos, vagy az orgazmus?

Ha a behatolas, akkor oralis szex, vagy csiklo izgatas barhogy. Ha az orgazmus, akkor sajnos semmi :/

2017. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso valaszolo is irja, ha az orgazmus is tilos, akkor semmit nem tehetsz. Eltereled a gondolataidat, ha tudod.

En a legutobbi terhessegemnel teljesen el voltam tiltva a szextol (orgazmustol foleg), mert tobb vetelesem is volt es mindegyik gorcsokkel, beverzessel kezdodott, elo embrio mellett, majd kesobb leallt a szivmukodes.

Ezert probaltuk teljes mertekben "kimelni" a mehemet a kovetkezo terhessegnel, hogy ne stimulaljon gorcsoket az orgazmus sem.

En alapban jol birtam, mert tudtam, hogy miert van ra szukseg.

De bizony ejjel volt olyn par het utan, hogy arra ebredtem, hogy orgazmusom van, nyilvan almodhattam valamit. Ezt nem tudtam befolyasolni. (Vegul igy is, ugy is lett ismet gorcsos verzesem, amibol megint az embrio elhlasa lett, szoval nem ez volt a megoldas es azt sem hiszem, hogy attol az egyszeri alombeli orgazmustol lett volna.)


De a lenyeg: ha jon a vagy, akkor megbeszeled magaddal, hogy miertnem lehet es tereled a gondolataidat masra gyorsan. Ez mukodott nalam.

2017. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Amig nem volt ilyenen, nem tudtam, hogy a nöknek is van éjszakai spontán.

2017. jan. 28. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Ha lehet orgazmus, akkor csikló izgatás, orál. Ha nem, akkor nézz politikát a tv-ben. Néhány pokitikus cinikus képétől nekem étvágyam sincs.

Egy jó tanács : a férjedet ettől még elégítsd ki. Egy férfi nehezebben bírja szex nélkül. Tudom, mert én is az vagyok. Egy nő szükséglete más.

2017. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
#4: honnan tudod, voltál már nő? :)
2017. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Veszelyeztetett terheskent azert ne legyen alapelvaras a ferj kielegitese :/
2017. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En iszonyatosan kivanom a szexet, a ferjem "kimel" jo ha hetente 2x hozzamer ugy.. nekunk nincs betiltva csak 2 hetig volt, amikor vereztem (utobb kiderult, hogy utrogestantol, kimarta a mehem ). Akkor a ferjem kapott kenyeztetest, en meg szenvedtem. Mi nem tudom, hogy hogy fogjuk tulelni, mert mielott kiderult volna minden egyes nap szexeltunk es imadtam :)) terhesen meg napi 5x is kepes lennek..
2017. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van akinek még a felizgulas is tilos,szóval a partner kielégítése is...Okoska pasika(mai kérdésekben ez a divat 😁)

Ha tilos a szex minden formája,akkor nem tudsz mit tenni az érzéssel,csak ha tényleg eltereled a figyelmed valamivel.

Éjszakai spontán orgazmus nekem is volt többször,ha valamiért nem voltunk eleget együtt,ugyanúgy bekeményedett a hasam,mint a rendes szex után.De nálunk csak az első gyereknél volt tiltott a 7.hónaptól a sok keményedés miatt...Nem könnyű.

2017. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!