Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kismamáknak lehet influenza...

A kismamáknak lehet influenza elleni védőoltást adni? Vagyis most tél előtt beadattasam, vagy ártok a babának? Mi a jobb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek tavaly a beadatás után derült ki,hogy terhes.A doki azt mondta az elő trimeszterben nem okoz gondot,később már nem ajánlott.
2008. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ezügyben jártas, de én biztosan nemadatom be várandósan. Eddig gyógyszert is 1x vettem be. Ha itt az influenza akkor természetes gyógymódokhoz folyamodok.Ha nincs javulás azzonnal orvos.

De hátha tud valaki más megfelelő infóval szolgálni neked

Szia, 26 hetes kismama

2008. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat erről csak a dokid tud mondani. Én úgy tudom, kismamáknak is be lehet adatni, de én nem merem. Nehogy aztán hónapok múlva kiderüljön, hogy mégis csak ártalmas, hisz az idei teljesen más vakcina, mint amiket eddig adtak be.
2008. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a héten kérdeztem meg először a dokit, aztán külön az asszisztensét, és a védőnőt is. Azt mondták ne. Inkább a közvetlen családtagok oltassák be magukat, akikkel mondjuk együtt élsz, vagy mindennap találkozol, hogy minél kisebb legyen az esélye, hogy elkapod.
2008. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!