Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári (júliusi/augusztusi)...

Nyári (júliusi/augusztusi) kismamák milyen ruhákat hordtatok az utolsó hónapokban?

Figyelt kérdés

40 fokban nem szeretnék pocakbetétes nacikat hordani. Gondoltam mell alatt vágott kis nyári ruhákra, pamutleggins kismamafelsőkkel.

hol tudnék a legolcsóbban beszerezni Budapesten és környékén jó kis darabokat? Ázsia center? Ezer éve voltam, nem lett nagyon gagyi?


2017. jan. 30. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pocak alatt gumis rövidnadrág, szoknya, ezek nem is voltak hivatalosan terhesruhák. Mellben szabott felsők, vagy egyberuhák. Egy leggingsem is volt, de azt rá kellett húznom a hasamra, hogy ne csússzon le, és meleg volt.
2017. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tunika (ujjatlan) es leggings, vagy most nagyon nagy divat maxiruha.

En sima boltokban vettem mindet :) Kismamaruham csak farmer volt meg harisnya, mindenmas normal ruha volt.

2017. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szültem az első babámat. Egész nyáron gumis derekú rövidnadrág

/szoknya vagy egyberuha volt rajtam.

Második babámat július elejére várom és ugyanazokat fogom hordani, nagyjából.

2017. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én június végére vagyok kiírva.

Kimondottan terhesruhát 1 farmert tervezek venni, tavaszra és hidegebb időre.

Amúgy van egy csomó nyári ruhám, nagy részük pántos, mell alatt húzott, alatta bő ruha, többségük hosszú (bokáig ér), nyáron én amúgy is ezeket szeretem, elég egy bugyi és egy melltartó, sehol nem szorít, stb.

Orsaybe, Bershkaba vettem többet, de van a kínaiból és a Tescoból (F&F) is.

2017. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó ötleteket adtatok. Hát a nyári terhesség ruha szempontból is szerencsés! :)

Orsay, stb. üzletekben szerencsére szinte folyamatosan vannak leárazások is.

2017. jan. 30. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen en is orultem neki :) Most megint babat varok, szeptember elejere erkezik. Egy teli nagypocakos idoszak nehezebb lehet, telikabat, sok reteg, vastag harisnya, nadragok, mind kismama meretben, uhh. Anyagi csod :)
2017. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért a tél sem vészes, ha okos az ember. :)

Két kismamafari és egy poncsó. Ennyi volt a költségem. Mondjuk én alapból nem testresimuló felsőket hordok, tehát volt egy két pulcsi, póló ami jó volt ràm. Leggings meg harisnya helyett szupi volt.

2017. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat en okos vagyok de poncsoban sz*rra fagyok....nem fugg ossze.
2017. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én reméltem, hogy úgy jön össze a baba, hogy nyári lesz. Vele is könnyebb az öltözés, amikor megszületik.

Na meg elefántbokákkal és nagy hassal nem kell kabátba bújni, csizmába passzíroznom a lábam. Meg karácsonyi szülés sem fenyeget. :)

Anyagiakról nem is beszélve, pár hónapra venni egy télikabátot, amit többet hordani sem tudok.

Leggins alá is kell nekem vastag harisnya, de ha hideg van, -5 alatt például, muszáj rendes nadrágot húznom a a vastag harisnyára, mert befagy a sejhajom. Fagyos vagyok. :)

# 4

2017. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!