Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen lepény érettsége...

15 hetesen lepény érettsége 1, ez nem gond?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Hát az 1 a legkisebb fokozat, 0-ás érettség nincs, úgyhogy gondolom nem :).
2017. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Orvost kérdezd, de szerintem eléggé aggasztó.

(Van 0 fokban érett. 33.heti UH leletemen is az szerepel.)

2017. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Van hogy 0-tól, van hogy 1-től nézik a lepény érettségét. Én jártam már úgy, hogy a 18 hetes genetikain 1-es volt volt, hetekkel később másnál meg 0-ás. Aztán kiderült, hogy azért, mert nálunk a szonográfus 1-el kezdi.

Feltételezem Nálad is erről van szó, hisz 15 hetesen még nagyon korai lenne a meszesedés.

2017. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

"Öregszik a lepény Nagyjából a 25. hétig tökéletes (azaz ún. 0 állapotú a lepény), ezután elkezd öregedni, meszesedni, amit az ultrahangvizsgálatokon mindig fel is jegyeznek. A 25. hét után már általában 1-es érettségi fokozatú a lepény, majd tovább “érik” egészen a 3-as fokozatig. A lepény érettségéből többé-kevésbé következtethetünk a szülés várható időpontjára is, hiszen minél öregebb a lepény, annál kevésbé tudja a babát ellátni."

[link]

2017. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 16. Héttől 1-es érettségű. Nem mondták volna hogy gond lenne. Azóta 28 hetes vagyok és szintén 1-es érettségű :)
2017. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!