Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamatornat csinalja valaki?

Kismamatornat csinalja valaki?

Figyelt kérdés

Hanyszor szabad egy heten?


A gatizom torna tenyleg hasznos? 21 hetes vagyok, gondolkozom rajta, hogy elkezdem.



2017. febr. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én igyekszem csinálni naponta, kismama jógát és tornát is, de rosszul vagyok és így nehéz. Az intim tornát én terhesség előtt csináltam, de terhesen nem szeretném, tudom, hogy lehet csinálni, de görcsöl néha a petefészkem és nem akarom az ottani izmokat feszítgetni.
2017. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Én heti öt nap kismamatornáztam és minden nap csináltam az intimtornat. De azt gyógytornász állította össze (sokat jártam ilyen problémákkal gyógytornász hoz már a terhesség előtt is). Saját kútfőből a gatizom tornának ne állj neki.
2017. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
En kismama pilatesre jartam heti 2-szer. Nem vittem tulzasba, m ikrekkel voltam varandos. Meg egyebkent is, terhesseg elott is es utan is napi szinten sportoltam/sportolok, ugyh nekem eleg volt heti 2 a terhesseg alatt.
2017. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha semmi gond nincs akkor annyiszor és addig ameddig jól esik....

Nekem még nézni is fárasztó volt

2017. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!