Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hétig lány, most pedig fiú?

29 hétig lány, most pedig fiú?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok,eddig minden ultrahangon lányt mondtak.20 hetesen voltunk 4D-n,a doktorúr rögtön mondta,hogy ne is keressünk fiú nevet,mert biztos kislány.Ma voltam az orvosomnál,aki azzal kezdte,hogy igen, kisfiú!Nagyon meglepődtem.Szerintetek,lehet hogy eddig elnèztèk a kisfiút kislánynak?Már van egy kislányunk,így nagyon örülnènk a kisfiúnak,persze lènyeg hogy egèszsèges legyen...
2017. febr. 1. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
mindenesetre zöld és sárga ruhákat vegyetek, ne kéket vagy rózsaszínt :D
2017. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Születésem pillanatáig váltig állították, hogy fiú vagyok. Hát lány lettem :D
2017. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Siman lehet :) Az ultrahangnal a meretek is csak becsles szerint mennek, lehet hogy eddig azt hittek a kukijara hogy a koldokzsinor, mert ugy fekudt, de most meg egyertelmuen latszott, hogy nem a zsinor az :) Akkor 100% minden ha mar kint van, ahogy mondani szokas.
2017. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az utrahang is a kemény szöveteket "látja", ha a kis herék a 29. hét előtt olyan kicsik voltak, hogy az ultrahang nem látta, akkor valószínűleg mostanra lett "ekhodenz".
2017. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem semmi!

Nekem ilyen tapasztalatom van:


1. gyermekem: 14.héttől kisfiú UH-k alapján - valóban kisfiú


2. gyermekem: 15 hetesen kisfiú sima UH-n, majd 16 hetesen 4D-n már "gyanús", hogy inkább lány, onnantól minden UH-n lány - valóban kislány


3. gyermekem: 12 hetesen takarja, de olyan "lányos", nincs fiú nemi jelleggel - jelenleg 14 hetes vagyok

2017. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én az ilyet azért nem értem, mert uh-n elmagyarázta a doki nekem, hogy a medencéjük is más,m a csontozat....hogy keverik össze?
2017. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

#5-ös vagyok, valaki mondja már meg, hogy mi rosszat írtam, hogy 27%-ra le lett húzva a válaszom?? :D Leírtam a saját tapasztalataimat, ezzel valami rosszat tettem?


Utolsó: igen, akinél most voltam 12 hetes genetikain, az a doktornő is azt mondta, hogy a baba felépítése is más lány-fiú esetében.

2017. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Én sem nagyon értem, mert 20 heti genetikai uh-n én is láttam, hogy fiú a babám. Simán látszódott minden, azt nem lehetett volna köldökzsinórnak nézni még egy laikusnak sem.

Persze, függ az uh gép minőségétől is. De kérdem én, ha egy kukit nem vesznek észre, akkor hogyan látnak annál sokkal részletesebb szerveket ( pl agy felepítése, vesék tagassaga, bélrendszer átjárhatósága, stb)

2017. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó! Azokat ippeg pont azért veszik észre, mert elsősorban azt figyelik. Nyilván megállapítják/megtippelik a nemét, ha lehet, de elsősorban az eltérésekre, rendellenességekre fókuszálnak, hiszen az a lényeg. A nemi jelleg sajátosságaira maximum egy pillantást vetnek, mert nem releváns, a baba egészsége miatt van az UH, hidd el, arra sokkal alaposabban figyelnek, hogy szervileg minden rendben legyen.

Kérdező. Nekem a második terhességemnél volt hasonló, a 27. hétig úgy hittük lány, aztán a 28.-ban kiderült, hogy fiú. Az első terhességemnél nem volt ilyen, ott viszonylag hamar, olyan 15 hét körül mondta a doki a nemét, ez a későbbiekben is maradt és a születésnél sem lett meglepetés.

2017. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ!Igen,a doktorúr nagyon alaposan megnèzte a kicsi szerveit,meg is voltunk elègedve a munkájával.Az orvosom szerint azèrt nèzhettèk eddig lánynak,mert a lábai közè szorította a kis kukiját, így könnyen el lehet nèzni kislánynak.Nagy lenne az örömünk,ha a kislányunk mellè èrkezne egy kisfiú.Lehetsèges,hogy mivel már nagyobb a baba,mint a 20hetes ultrahangon, így jobban meg lehet állapítani a nemèt?Vagy csak megtrèfál bennünket a köldökzsinór?
2017. febr. 3. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!