Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet még valakikn...

Amerika205 kérdése:

Szerintetek lehet még valakiknek gyerekük, ha az anya idén 45, az apa pedig 52 lesz, és már van egy gyerekük?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
lehet, kérdés van-e értelme, mert az apa lehet az érettségit sem éri meg
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem kizárt, de nem túl valószínű! Ha sikerül is, szerintem elég sokat kell várni h összejöjjön, és elég kockázatos a terhesség. Persze manapság egyre gyakoribb h 40 felett szül valaki, úgyhogy végülis miért ne :)
2014. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szervezet engedi sikerulhet. De ilyenkor mar igen nagy kockazata van barmilyen betegsegre. Nem az en dolgom de h ilyenkor mar nem erdemes az is biztos.
2014. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehetni lehet de én már 35 felett sem vállalnám nem hogy 45 évesen basszus lassan nagymamakorba lép,bármilyen fitt és egészséges kockázatos és felelőtlenség 40év felett szülni.A gyerek szempontjából egészség szempontból stb.
2014. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, képes rá a szervezet. Ha minden rendben a terhességgel, szüléssel, én pl. biztos folyton arra gondolnék, hogy meddig lehetek vele. Pl. Nekem belesajdul a szívem, ha arra gondolok, hogy jó eséllyel 30 éves korára már nem lesz anyukája, sőt, már az érettségijén öreglány leszek...
2014. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már van egy gyerekük, akkor szerintem elégedjenek meg azzal. Nem csak hogy a saját egészségét kockáztatná az asszony, de a gyermekét is. Nem merném bekockáztatni, hogy összejön, aztán a 20 hetes uh-on közlik, hogy beteg. Ha olyan súlyos, akkor el kell vetetni és 20 hetesen már nagyon erősen kötődik az ember a babájához. Aztán meg 45 éves most, 46 lesz lehet, mire megszül, kezdetektől nagy energiát igényel, de egyre többet. 50 éves lesz, mikor gyermeke minden nap ki akar menni a játszóra játszani, bírni fogja ezt energiával? Ha átlag életkort éli, kábé 65 évesen hal meg, akkor a gyerek jó esetben is csak 15 éves lesz.

Mondjuk most ez gonoszul hangzik, de örökség szempontjából meg egy késői gyerek mindenképp jól jár. Pont mikor elindulna halnak meg a szülei, lakásra nem lesz gondja. Az egyik volt osztálytársam így járt a húgával. Előbb apuka, majd anyuka halt meg, pont mikor már kirepültek volna. Na, mai napig ott laknak a szülői házban a férjeikkel...hozzá tartozik, nem irígylem tőlük, hogy anyjukat, apjukat elveszítették.

2014. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, én találkoztam olyan kismamával aki 46 éves volt és egészséges gyereket szült a meglévő 3 felnőtt mellé. De azért nagy a kockázata a születési rendellenességeknek. Beszéljetek genetikussal.
2014. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!