Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátommal két éve vagyunk...

Masni90 kérdése:

A barátommal két éve vagyunk együtt, tulajdonképpen már a kapcsolatunk kezdete óta beszélünk róla, hogy legyen közös gyerekünk, de úgy tűnik elbizonytalanodott. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, ugyanúgy vonzódunk egymáshoz mint a kapcsolatunk legelején viszont két teljesen különböző ember vagyunk és most bele akar kényeszeríteni azokba a dolgokba amiket ő szeretne, ha pedig nem akkor azt mondja nem akar így tőlem gyereket. Mintha ez még választható lenne, most csinálnánk, nem lenne már a hasamban. Van egy csodálatos birtokom, lovaim, kutyáim, gyönyörű házam paradicsomi környezetben, ami valóban sok munkával is jár, de mindig ez volt az álmom, így élni és most azt kéri váljak meg mindettől mert ő nem érzi így jól magát. Közben neki már van egy gyereke amit nekem nagyon nehéz elfogadni a mai napig is, gyakorlatilag a hét egyik felében vele van. Elgondolkoztam azon is, hogy ne tartsam meg ezt a babát, pedig nagyon akartam. Ti mit tennétek? Vállalnátok akár egyedül is? 26/L

2017. febr. 2. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Felébrednék arra, hogy a kezem a bilibe lóg és ráébrednék, hogy milyen szánalom életem lehet valójában, hogy ilyen kamu sztorikat írok ki a gyik-ra...., ugye kérdező?


Uncsi!

2017. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy szép, kitalált történet :)
2017. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint filmbe illő az életem.:D Pedig próbáltam minél inkább leegyszerűsítve fogalmazni. Istenem, ha ez idegeneknek is ilyen szörnen bonyultan hangzik már tényleg nem tudom mit tegyek.:)
2017. febr. 2. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen,és te vagy benne a filmbeillő ostoba naíva!
2017. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen kitalációk ott buknak meg, hogy akinek valóban filmbe illő, mesés élete van, az nem szorul arra, hogy idegenektől, egy anonim oldalon kérdezgessen a kisbabája megtartásáról. Mellesleg ha 26 évesen saját birtokod, lovaid (jesszus, mindjárt elröhögöm magam), akkor ez miért is kérdés, van pénz, nem? Na szóval, legközelebb okosabban, nem lesz az rossz, ezt a részét leszámítva egész hihető lett volna.
2017. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Csodás mesét írtál!:D

Főleg a van egy csodás birtokom rész;D

2017. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Én tuti megtartanám a babát, akár vele, akár nélküle. El tudod tartani, szeretnéd is a babát. Attól, hogy elvetetnéd, még követelőzne ez a fiú tovább... Állj ki magadért, az életedért, amit szeretsz és a gyerekedért!
2017. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Én megpróbálnám a lehető leginkább kiszedni belőle és megérteni, hogy pontosan mi is az, ami nem tetszik neki a közös életetekben, amiért a babával kapcsolatosan hülyeségeket beszél. A másik gyerekével töltött idejét nem lehetne valahogy úgy csinálni, hogy téged ne zárjon ki belőle? Gondolom (remélem), az a gyerek és az anyukája tudnak Rólad!

Én ezt a kisbabát mindenképpen megtartanám, mert ő már ott van a pocakodban ártatlanul és boldogan várva, hogy kibújhasson és megláthasson Téged. Ő semmit nem tehet a szülei közti nézeteltérésekről!

A beszólógató, bunkó válaszolók véleményét pedig letojnám magasról :-)

2017. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Onnan ordít,hogy kamu ez az egész,hogy itt Magyarországon a "csodás birtok"(26évesen persze,hát hogyne) egy szros tanyát jelent,putri istállókkal...:-) ez a birtok
2017. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Megtartanám a babát. Nem is értem, hol itt a kérdés. Te akarod? Igen. Van miből eltartani? Igen. Akkor?
2017. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!