Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg vagy ciszta?

Terhesseg vagy ciszta?

Figyelt kérdés
Nagyon reg ota probalkozunk parommal a baba projektel... Ket napja kellett volna megjonnie kivancsisagbol teszteltem aznap es halvany pozitiv lett (delutani) nem akartam hinni a szememnek ezert csinaltam megegyett:) es az is halvany pozi lett... Masnap reggelibol is csinaltam hatha az erosebb lesz egy masik fajtaval de az is csak halvany... Azota sem jott meg, erzem h szutrkal es neha veszul a mehemnel... Annyi csalodasom volt h nem tudok hinni h sikerult volna... Orvos meg korai lenne hisz csak 4 hetes lennek, de olvastam hogy sokaknak a cisztatol lett halvany pozi... Varok meg par napot es csinalok megint egy tesztet! Addig is szeretnek varni ezzel a temaval valo tapasztalatokat!!! Elkezdtem stedni a folsavat 3 mg kis sarga tabletat errol is varok velemenyt!! Bocsi h ilyrn hosszura sikerult de aggodom es nagyon szeretnenk ezt a Babat!!! Koszonom elore is a valaszokat!!

2017. febr. 3. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Jol ertem az a kerdes, hogy 2 halvany pozitiv teszt az terhesseg-e vagy ciszta?
2017. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekemtől lett halvány pozi a teszt, cisztától soha. Eddig is volt pozi teszted, vagy miért nem tudod elhinni?
2017. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

1. 99% hogy terhesseg, ezt tudod jol te is

2. Igen, elenyeszo esetben ciszta is lehet, ezt is tudod.


Hogy nalad konkretan melyik, azt interneten keresztul senki nem tudja. Orvoshoz kell menni egy-ket het kimaradas utan. Ezt naponta leirja 8-9 ember arra a napi 5-6 kerdesre, hogy "pozitiv a tesztem, az terhesseg?"


Mindenfele bantas nelkul, a pozitiv teszt az igen, terhesseg, ez egyszeru mint a merleghinta. Ha esetleg egy nonel megsem, azt csakis es kizarolag egy VIZSGALAT mutatja meg, internetes Jucika nem fogja tudni. Ha esetleg ir ide valaki, hogy neki pozitiv teszt cisztat mutatott, azzal okosabb leszel? Hiszen ezt eddig is tudtad hogy igen, van ilyen.



Holgyek, ha babat akartok, elso szabaly: gondolkodj. :)

2017. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azert nem tudom elhinni h ilyen csodatortent velunk mert 7 vagyunk eggyutt es soha semmivel nem vedekeztunk es nem eddig nem jott ossze 7 ev utan azert ertheto ha nem nagyon hiszek a csodakban de nagyon remenykedek.... Egyszeruen nem tudom meg felfogni es alig birom kivarni a 2 hetet h dokihoz menjek es azt mondja h igen terhesvagyok...

Koszi a valaszokat csak azert irtam ugy igazabol h kinek milyen tapasztalata volt ilyen teren.

2017. febr. 3. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
"Normál" cisztától nem lesz pozi a teszt, a hormontermelő ciszta meg nagyon ritka (és elég nagy baj), szóval ha egészséges vagy, akkor valószínű, hogy baba. Gratula!
2017. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem es azt is hogy meg marad es nem lesz semmi baj... Nagyon koszi:)
2017. febr. 3. 13:22
 7/10 A kérdező kommentje:
A 3mg folsavrol valami velemeny? Nem sok?
2017. febr. 3. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Neten keresztul nehez megmondani hogy ha ciszta akkor milyen ciszta. Olvasni itt ilyet is olyat is. Ezert ostobasag a kerdes. Pozi teszt az terhesseg legtobb esetben, el kell menni orvoshoz es o igazolja majd. Feltehetoleg a kerdezo terhes, de ezt a tesztbol illene tudnia.
2017. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!Ez baba!Az ismerőseimnek 11 év után sikerült, és most fél éves a fiúk és jön a tesó, úgyhogy elhiheted :) Boldog babavárást!

(Amikor én teszteltem először pozitívat, az is halvány volt, néhány nap múlva ismét teszteltem, a csík nem erősödött, de attól még baba volt. Most itt alszik mellettem ;)

2017. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A folsavból nekem annyit javasolt a doki, napi 1 db 3 mg-os tablettát.
2017. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!