Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek valaki segitsen. Ma...

Kerlek valaki segitsen. Ma voltam dokinal 6 hetes vagyokw. Annyit mondott van terhesség szivhang nincsen es mar kene lennie, plusz ott van egy 8 cm es ciszta. Valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Hogyan tovább? Hetfon kell visszamennem,de nem biztatott sot kiirta a papirt a korhazba,ha elkezdenek berezni,vagy fajdalma lenne. Mi lesz most? Lehet,hogy tuleli a baba -es lesz szivhang? Vagy a ciszta elnyomja? Pihennem kellene egy ket eved kiscsaj mellett aki raadasul lazas, csa a várakozás maradt. Valaki volt mar igy hogy ciszta terhesseg szivhang nem volt. Mi lett a vege?kerlek irjon valaki, egyfolytában sírok. Szornyu erzes
2016. máj. 18. 11:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem még lehet szívhang, ne aggódj, lehet hogy csak később fogant a baba, sok ilyet hallani!

Én 6+4 hetes vagyok és én meg ma este megyek először dokihoz, én is félek amúgy mit fog látni.


A cisztáról meg úgy tudom, hogy gyakori a terhességeknél de általában, ahogy a baba nő úgy szét is pukkad a ciszta.

2016. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen volt szívhang, direkt az orvos hívott vissza ennyi idős terhesen, mivel, ekkor szokott szívhang lenni.

Másik orvost nem akarsz felkeresni?

2016. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Első babàmnàl 7.héten nem volt szivhang. Rà egy hétre lett.Majd 2héttel mindig kisebb volt a baba. Végén 4nappal késöbb született. Cisztàm volt de nem ekkora. Szépen felszivòdott. Màsodik babàval 6hetesen nem volt szivhang, 8hetesen volt
2016. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
És szerintem az a ciszta a sárgatest, amiről beszélsz, anélkül nincs baba.
2016. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt mondtaa.hogy haa hetfoig se lesz szivhang akkor elveszik,vagy aa ciszta miatt elverzek. Akkor mi vaan ha tenyleg csak kesobb lenne szivhang? Ur isten mit tegyek. Menjek mas dokihoz is? En is kattam a cisztat nagyon nagy.
2016. máj. 18. 11:47
 6/25 A kérdező kommentje:
Lattam. Es mas doki se lathat meg szivhangot ha nincs. Lehetseges,hogy hetfoig lesz? Nem volt biztato az orvos
2016. máj. 18. 11:48
 7/25 A kérdező kommentje:
Lehetseges,hogy par nap mulva elkezd dobogni a kicsi szive?hogy mukodik ez?
2016. máj. 18. 12:03
 8/25 anonim ***** válasza:

6 hetesen meg a legtobb eseben nincs szivhang!

Majd 8 hetesen. Ciszta nekem is volt, az nem zavart be.

A dokid ugy erzem nem egy nagy szakerto. Gondolom csak a penzre megy, undorito. En messzire elkerulnem...

Es ilyenkor meg felesleges orvoshoz menni, leghamarabb a 8. heten erdemes.

2016. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló kerlek irj,hogy ha vissza megyek hetfon es nem lesz szivhang elveszik tolem? Vagy megmondhatom,hogy meg varjunk egy hetet,? A ciszta bekavar ebbe,azt mondta hogy hetfoig elverzek miattA.
2016. máj. 18. 12:07
 10/25 anonim ***** válasza:

nekem 8,5 centis többrekeszes tékasejtes cystam volt, mellette terhesség is. Nálam deformálta a cysta a méhem is, ezáltal a petezsák is összenyomódott.azt mondták szinte borítékolni tudják a missed ab-ot.Jelenleg a 35. hétben vagyok a babával akinek el kellett volna halnia :)

Szívhang még lehet. a cystara meg egy tanács, isowhey zero fehérjepor,igen amit a testépítő boltokban lehet kapni. a lombikosoknak is kell ha túl vannak stimulálva. szépen reagált rá a cystam, a 13. hétre 3 centire zsugorodott. és rengeteg folyadék. sok pihenés - nagyméretű cysta képes megtekeredni a saját tengelye körül a tehetetlenségéből adódóan és ezáltal megcsavarni a petevezetőt ami akut hasat okoz-, no szex.ezeket onnan tudom, hogy nálam is ez a helyzet állt fent, csak az én gyerkőcöm 2 éves volt mikor ezek a dolgok zajlottak.

de ha él a terhesség nem adhatnak non-szteroid gyulladásgátlót.

2016. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!