Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? Több lent.

Megnyugtatnátok? Több lent.

Figyelt kérdés

Terhességi cukrom van tartom a diétát becsülettel. Tegnap voltam vérvételen,a cukorral nincs is gond. Viszont a vizeletben van minden ami szem-szájnak ingere. Aceton:+

Baktérium:++

Vörösvértest:2/HPF

Laphámsejt:2/HPF

Fehérvérsejt:11/HPF


Nitrit,fehérje,cukor stb.negatív,fajsúly,ph rendben. Mi lehet a baj? Hétfőn van randim a dokimmal,de addig megőrülök. Sosem volt a vizelettemmel semmi gond,mióta az eszemet tudom. Első baba,magamat nem,de őt nagyon féltem... 31hkm



2017. febr. 4. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a "baj" forrása, hogy terhes vagy. Ilyenkor még a gomba is odatolja a képét, még ha addig sose volt. Nagyon érzékeny ilyenkor a nőben a húgyúti rész, bármit el tudsz kapni. De a jó hír, hogy kezelhető. Az orvos mindent el fog mondani.
2017. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt akartam még mondani, hogy igyál többet. Az aceton mutatja, hogy keveset iszol.
2017. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az keton( aceton) normalis diabetesz dietanal, azt jelenti hogy ehezik a szervezet szenhidratra. Nincs miert aggodod!
2017. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval akkor azért van aceton a vizeletben,mert jól diétázom vagy már kicsit több szénhidrát kellene? A bacik meg valami fertőzés miatt vannak ami kezelhető... Nem veszélyes egyik sem a babára?
2017. febr. 4. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azert mert jol dietazol!

A bacik barmi miatt lehetnek, szedj probiotikumot, es valami termeszetes baciolot( grapefruifmag csepp), ha nincs panaszod nem lesz gond!

2017. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sikerült kicsit megnyugodnom 😊
2017. febr. 4. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínű rosszul adtál vizeletet.

Előtte le kell mosakodni, a pisi elejét és végét elengedni, csak a középsugárból adni.

Keton a diéta miatt van benne, aceton meg azért, mert keveset iszol.

Baktérium, fehérje, stb. azokra kapsz szerintem gyógyszert, vszi Augmentint, és majd meg kell ismételni a pisit.

2017. febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy adtam a vizeletet mint eddig,tiszta edénybe,középsugarasan,reggeli tusolás után. Soha nem találtak benne semmi. Már holnap kiderül mi a következő lépés,úgyhogy lesz ami lesz.😊
2017. febr. 5. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!