Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok Veszelovsz...

Mik a tapasztalatok Veszelovszky Iván egykori szentesi főorvosról? (Most már Szegeden a Klinikán rendel)

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 03:19
 1/2 peszolino válasza:
Csak is a legjobb véleményem van róla én 14-éve nála szültem és le a kalappal ,olyan biztonságban éreztem magam az egész terhesség alatt magam,és amikor szültem az meg egy álom volt.Én is nála születtem és szinte a családomban a nők csak is nála szültek ,mondta is hogy nem soká nyugdíjba megy és ez egy szép dolog hogy engem is ő segített a világra ,és a lányom is nála születik :) Ami még fontos nem volt pénz éhes egyáltalán ,és amióta nem ő az osztály vezető meg is lehet nézni a szentesi kórházat undorító lett,nála volt fegyelem ,és határozottság.Nekem csak is jók a tapasztalataim Veszelovszky Ivánról,csodálatos volt nála szülni:))
2013. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is nála szültem, és én is nagyon szerettem, bár már több mint négy éves ez a kérdés. :-) köszi!
2013. jún. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!