Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e még belőle baba?

Lehet-e még belőle baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly július óta próbálkozunk a férjemmel. Egy hete érzek szurkálást, apró görcsöket jobbról, balról, méh tájékon, a folyásom pedig vizes helyett krlmes.... Január 24-én volt az ovulációm, 7-8adikára nem várom.

Kérdésem a következő: Ebben a hónapban kezdtem el mérni a hőmet. Ovuláció után 36,7 és 37 között mozgott. Ma reggelre lement 36,6ra. Viszont most is megmértem (tudom, hogy nem nagyon számít bele...), de 37,1 a hőm.Ilyen magas még nem volt. Lehet-e még belőle baba? :)

(belinkelem a diagramot, a vízszintes vonal pontatlan, hisz hamarabb kellett volna kezdenem a mérést...így nem tudom mi az alaphőm.)

[link]


2017. febr. 6. 16:25
 1/1 aronog ***** válasza:
Szia. Sajnos ennél egy picit összetettebb a dolog, a hőmérséklet nem ad egyértelmű választ a kérdésedre. A szurkálás nálam is a legelső konkrét jel volt. Nagyon drukkolok! A kérdést már öt napja tetted fel, azóta biztosan kiderült, hogy sikerült-e vagy még kell egy kicsit próbálkozni :)
2017. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!