Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 múltam és teherbe estem....

17 múltam és teherbe estem. Mire a baba megszületik 18 éves leszek, és ekkor is lesz e jogi következménye (családsegitő stb. )? Édesapja nagykorú, kereső és nyáron elszeretne venni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az együttlét közös beleegyezéssel történt, akkor nem.

Nagyon sok boldogságot nektek!

2010. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem tarttsd meg azt a babat, meglatod nem fogod megbanni. Ha olyan a hattered es lesz aki tamogasson. Sok sikert neked es kivanom, hogy olyan dontest hozz amit nem fogsz megbanni, sok sikert es boldogsagot a dontesedhez:) ES GYONYORU EGESZSEGES BABAT:)
2010. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ja azt hiszem nem jol ertelmeztem a kerdesed:) Amugy nem lesz jogi kovetkezmenye, ne aggodj:)

Elozo voltam.

2010. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is 17 voltam mikor terhes lettem,megtartottuk a babát,és össze is házasodtunk.Semmi jogi következménye nem lesz ha megtartod a bébit!Sok boldogságot nektek!
2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
16 éves kórtól neked csak annyit kell mondanod hogy Te is akartad és nem. A családsegítő nem piszkál ha jó helyen látja nem veszi ki a babát a környezetből. Gondolj a sok munkanélkülire ott sem viszik el csak ha nagy a gáz. De ti jól meg vagytok mint írtad. Sok szerencsét a bébihez
2010. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eszünkbe nem jutott elvetetni.Apukája nagyon rendes felelősség tudatos ember.Nagyon örültünk mikor megtudtuk, csak én tartottam ,hogy lesz valami következménye jogilag
2010. máj. 7. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi

szüleid??mit szólnak??

2010. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nem lesz semmi jogi következmény.

Viszont ha nem lennél még 18, mikor születik, akkor kellene egy gyámsági határozat vagy valami ilyesmi.Tudom, hogy nálatok nem ez a helyzet, csak azért írtam le, hogy ha a jövőben kellene valakinek.Az apaságit ne felejtsétek el, ha addig nem lesz meg az esküvő.


Sok boldogságot a babához!!!

Gratulálok!

2010. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!