Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8ik héten akármilyen teszt...

7-8ik héten akármilyen teszt akármilyen vizeletből kimutatja a tehességet?

Figyelt kérdés
Szóval egy kis háttérinfo. Január 1én megjott(kicsit hamarabb mint szokott), azóta nem voltunk együtt, de ebben a hónapban fura folyást tapasztaltam(nagyon bő, átlátszó vizes),majd pecsételő barnázást (nem ovukor) ezért kicsit gyanakodni kezdtem, ma teszteltem negativat. Ciklusaim nagyon hosszúak (35-40)ma vagyok a 39. napon. Tehát a mai negativat biztosra vehetem?
2017. febr. 7. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy most feszulnek a melleim, de valoszinu mensi miatt
2017. febr. 7. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:

99 %

Ritka kivételek vannak, amikor nem választódik ki a vizeletben a hcg.

Illetve ha nagyon nagyon sokat iszol és nagyon gyakran jársz pisilni, akkor is lehet negatív terhesség ellenére. Nekem már uh-val igazolt terhesen sikerült alig láthatót tesztelnem (lejárt volna a szavatossága még terhesség alatt, így felesleges lett volna eltenni a következőre, ezért lőttem el, holott tudtam már a terhességről).

2017. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod 39. napján vagy és volt már ennél hosszabb ciklusod, akkor hiába lennél "papíron" 7-8 hetes terhes, a tüszőrepedéstől nem telt el elég idő. A terhességi kor kiszámítása a "tankönyvi", 28 napos ciklus esetében érvényes csak, az attól eltérő hosszúságúnál terhesség esetén az ultrahang alapján korrigálják a terhesség korát.
2017. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
december 17.en voltunk egyutt, azota azert mar eltelt egy kis ido
2017. febr. 7. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta már kimutatná. Ezek a tünetek simán más hormonális folyamatoktól is lehetnek.
2017. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ki
2017. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!