Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is megvettétek volna a...

Ti is megvettétek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 3 hónapos a babája és hétvégén költöznek külföldre, ahová bútorokat nem visznek magukkal. A 3 hónapig használt, 80 ezer forintos bababútort felajánlotta nekem 20 ezerért, én pedig úgy voltam vele, hogy hülye lennék kihagyni, mivel ugyan azt a bútort néztük ki mi is az ikeában. Megvettem. A család több tagja teljesen kiakadt rajta, hogy 18 hónapos terhesen már megvettük a bútort és azt mondják, hogy csak az utolsó hónapban lett volna szabad. Addig persze a barátnőm nem tartogatta volna, mert neki most sürgősen ki kellett ürítenie a lakását a költözés miatt és egy jóformán vadi új bútort azonnal megvett volna tőle valaki más ezen a 20%os áron. Most akkor én gondolkodom ennyire hülyén, hogy ha 80 helyett lehetőségem van 20ért megvenni, akkor megveszem attól függetlenül, hogy alig félidős terhes vagyok?
2017. febr. 8. 13:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Meg, bár 18 hónapos terhesség... 😂
2017. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 18 hetes terhes vagy.


Készülj fel, ez csak rosszabb lesz. Hogyan szoptasd, altasd, büfiztesd, öltöztesd.... már most állíts le őket.


De hogy válaszoljak is: igen, ha tetszik a bútor akkor megvettem volna.

2017. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
:D jah... 18 HETES :D
2017. febr. 8. 13:43
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvettem volna. Nem ezen múlik a baba egészsége... ez meg tök jó vétel volt.
2017. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megvettem volna. A családnak semmi köze ahhoz, hogy mit és mikor vesztek. Az utolsó hónap meg minden, csak nem ideális a bútorbeszerzéshez, meg a lakberendezéshez... Ostobaság nem megvenni, ennyi erővel ne vegyél semmit, amíg meg nem születik, mert szülés közben is történhet bármi, nem? Ökörség...
2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes varandosan megvettem anno a kisagyat, mert akkor volt ra lehetoseg.
2017. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen megvettem volna.

De sosem értesítettem a család több tagját arról, ha épp vettem valamit akár magamnak, akár a babának. A férjemmel egyeztettem és ennyi.

2017. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nagyon próbálom megértetni mindenkivel, hogy bár nem nulla spórolt pénzzel vágtunk neki a baba projektnek, akkor sem mindegy, hogy 80, vagy 20 a bútor. Pontosan ezt a kiságyat és ezt a szekrényt néztük ki. Színben is egyezik azzal, amit szerettünk volna. 3 hónap alatt a legnagyobb kár, ami egy bútorban keletkezik, az az, hogy por száll rá, amit viszont letörlök és ott vagyunk, hogy ugyan az van negyed áron, mint amit kinéztünk. De hatalmas a kiakadás és már olyanokat vágnak a fejemhez, hogy "holnap a pelenkát is megveszed?" "az iskolatáska is meg van már" és hasonlók. Nem értem, hogy hol itt a baj, mit nem lehet azon megérteni, hogy 80 helyett 20?
2017. febr. 8. 13:49
 9/34 A kérdező kommentje:
7es én sem telefonáltam körbe a családot, hanem elkértük anyóséktól az autót, hogy el tudjuk hozni a bútort, mert nekünk nincs kocsink. Onnantól meg már a fél világ tudott róla...
2017. febr. 8. 13:51
 10/34 anonim ***** válasza:
97%

Jol irta valamelyik kerdezo, ez csak a kezdet :) :) Mindenbe bele fignak szolni az arra hajlamos rokonok :) Egyik fuleden be, masikon ki, ennyit tehetsz.

En tegnap mondtam el anyumnak hogy szeretnem el evezni a pocaklakomat, erre -mivel neki nem tetszik- nekiallt neten neveket keresni :) :) A rokonok azt hiszik a babazas telefon is egybol bele kell szolni.

2017. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!