Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderülne, hogy négyes...

Ha kiderülne, hogy négyes ikrekkel terhes vagy, akkor megtartanád őket?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 14:13
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
43%
Igen, megtartanám. 3-mas ikrek is vannak a baráti körben 2 is. Gyönyörűek, az eleje nehéz, nem mondom, hogy nem kell segítség, de 3 év és ovisok... Hálás legyél inkább a sorsnak, nem mindennapi dolog ám! Persze, lehet sokan nyávognak, hogy a mai világban milyen nehéz felnevelni 4 gyereket! Nem tudsz nekik lakást biztosítani? Igen, az én anyum sem úgy jött fel Szabolcsból, hogy a feneke alá tolták a lakást, meg az autót. Valóban, de lakást vett, és felnevelt 3 gyereket. Általában azt értékelik jobban az emberek, amiért megdolgoznak. Lesz lakásuk is, és mindenük, amit szeretnének, ha küzdenek érte. Sok örömed lesz bennük, majd meglátod, én nem kockáztatnám, hogy elveszítsem egyket sem. Azt meg, hogy hogyan lesz tovább, igen, ahogy kaptad, el is veszítheted őket, de most ott vannak benned, nőnek, fejlődnek, reméljük minél tovább lesznek a pocakodban és igen, lehetnek nehézségek, de hol nem? Nem kérdés, megtartanám.
2017. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
50%
Persze!
2017. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
63%
Én elolvasnám a neten található, bevállalt 4-es és 5-ös ikrek sztorikat szíverősítőnek, sírnék egy jó nagyot ijedtemben és örömömben, bevállalnám őket, és végig a terhesség alatt hol halálra izgulnám magam, hol meg a felhőkben járnék. Aztán megkérdezném az összes cuki ismerősömet, hogy ki fog nekem főzni (komatál), ki tud melyik nap jönni segíteni a házimunkában, stb. Ha vannak nagyik-nagypapák, nagynénik stb, őket is igyekeznék kedvesen befogni, amennyire csak lehet. Ha meg nincsenek, akkor segítséget kérnék szervezetektől. És sürgősen elkezdeném kitalálni, hol lesz ki és mi a lakásban.
2017. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Theressita ***** válasza:
63%

Igen, nem kérdés. Ez hatalmas ajándék Istentől (vagy az élettől, sortól, kinek hogy tetszik jobban...) Négyszeres áldás.(Bárcsak az első babánk is végre megfoganna...)


Valószínűleg először nagyon megijednék, de összeszedném magam, és maximálisan együttműködnék a dokival, felvállalva a nehézségeket, kellemetlenségeket, nyűgöket, hogy a gyermekeim egészségesen jöhessenek világra.:-)

2017. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
26%
Ha lenne 4 gyereked úgy amúgy, melyiket ölnéd meg közülük? Ennyi.
2017. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
74%
Megtartanám én is! Ma már biztonsággal megodható a kihordás, PIC-es kórházakban. Nem egyet láttam. Segítség kell az elején, de semmiképp nem vetetném el őket!
2017. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
86%
Én apa vagyok és azt gondolom ahol négyes ikrek születnek ott mérhetetlen boldogság lesz.
2017. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
75%
Van, ahol az önkormányzat biztosít ingyenes segítséget. Pl. Debrecenben. Van az Otthon segítunk alapítvány, ők ingyen segítenek mindenkinek otthon. Kérdezd meg őket, biztosan küldenek valakit a négy picihez, akárhol is lakj.
2017. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
37%

Egy nő egy délután láthatóan fájdalmaktól gyötörve jött be hozzánk a klinikára. Egy közeli abortusz klinikán nem sokkal előtte egy óriási adag Misoprostol-t kapott a négyes ikrei abortálása céljából. Már a második trimeszterben járt.


Bekísértük a mosdóba, deréktól lefelé levetkőztettük, és megkértük, hogy üljön rá a vécére. Mindannyian sokkolódva asszisztáltuk végig az elkövetkező percek eseményeit. Az első baba a vécébe esett. A nővér gyorsan megragadott egy nedvszívó kendőt és a nő alá tartotta, ahogy rohamléptekben átkísértük a műtőbe. Eközben történt, hogy a következő két baba félig kiesett belőle, és ahogy ott lógtak kifelé, azt láttuk, hogy a két tökéletes szépségű, élettelen kisfiú karjai egymást ölelik.


Végül sikerült bejutnunk vele a műtőbe, és elkezdtük az intravénás szedálást, de még mindig rettenetes fájdalmai voltak. A negyedik babát ki kellett belőle szívni. Darabokban jött ki.


Emlékszem, ahogy én és egy kollégám szipogva vizsgáltuk át a negyedik kisfiú testének maradványait a laborban. Az icipici, sértetlen babákat pedig a karjainkban ringattuk és sirattuk őket. Ekkor már tudtam, hogy nem vagyok képes többé ezt a munkát végezni. Befejeztem.

2017. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
42%

Rólad vagy a testvéredről gondolkodott az anyukád, hogy melyikőtöket vetesse el? Ugye nem?


Akkor te se tedd.

2017. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!