Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódás, stresszelés, hogy...

Aggódás, stresszelés, hogy vajon minden rendben-e babával - Ti mivel nyugtatjátok meg magatokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én még nagyon korai szakaszban vagyok, 6 hetes. A következő vizsgálatomig még 1 hét van hátra, de már nagyon türelmetlenül várom, hogy tudjam és láthassam, hogy minden okés odabennt... Tudom, hogy nem szabadna sokat stresszelni és rágódni, rövidebb időre le is tudom foglalni magam, de aztán kezdődik megint. Ti mivel szoktátok magatokat megnyugtatni?

2017. febr. 9. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Persze, hogy megértelek, én imádom az anyósomékat, nagyon jó emberek, én is tudnék velük élni ha úgy adódna.

2017. febr. 10. 03:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Átérzem az aggodalmad. Én nem voltam még dokinál, a héten lett pozitív tesztem. Két hét múlva megyek az első vizsgálatra, örökkévalóság... Jelenleg azon szoktam aggódni, hogy jó helyen van-e a baba. Kitartás! Pozitívan kell gondolkodni, minden rendben lesz. 😊
2017. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És szintén első baba :)
2017. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!