Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak rémálmai a...

Másnak is vannak rémálmai a terhességével kapcsolatban? Hormonok, vagy pszichés?

Figyelt kérdés
A félelmeim törnek fel ilyenkor? Vagy ez is csak a hormonok játéka?
2017. febr. 11. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az okot nem tudom de igen, vannak. Vetélés, koraszülés, babagondozás, ilyesmik. Szerintem simán tudatalatti.
2017. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mármint a babagondozást úgy értem, hogy amikor a fiamat vártam egyszer azt álmodtam, hogy leejtem. :/ meg ehhez hasonló.
2017. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most nem vagyok terhes de pont egyik nap gondolkoztam ezen, mert azt álmodtam hogy gyorsan és fájdalommentesen szültem egy fiút, aki aztán meghalt.

Elég ijesztő lehet ha az ember terhes is közben. De ez nem feltétlenül hormonális. Elég az hogy tudat alatt foglalkoztat a téma, sokat gondolsz rá, aggódsz stb.

2017. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Pszichés. Nekem volt egy missed ab műtétem korábban, ami vérzéssel kezdődött. Most újra várandós vagyok. Volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy állnak körülöttem az orvosok és mondják, hogy beindult a vetélés és erre riadtam fel. Vagy, hogy véres a wc papír. Szóval nálam határozottan a félelmeim törnek elő.
2017. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszichés, nekem egyszer volt csak szerencsére. Néha napközben olyan furcsán éreztem magam, mintha nem rugdosna és mocorogna, hanem kapargatna. Olyan furcsa bizsergős viszketős érzés volt. Aztán pont láttam egy filmet, amiben mondták, hogy van körme már 4 hónaposan is magzatkorban. Jött a gondolatmenet, hogy biztos nő a körme is az idő előrehaladtával, utána meg az álom, hogy kikaparja magát belőlem. Még 2 évvel később is összerándul a gyomrom az álomtól.
2017. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!