Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy vészeltétek a terhessé...

Ti hogy vészeltétek a terhesség első heteit idegileg, mikor még nem éreztétek a pici mozgását?

Figyelt kérdés
Folyamatosan aggódom, hogy minden rendben van e vele. 15+1 hkm vagyok, de még nem érzem a mozgást :( tudom, hogy nem szabad idegeskedni,de ezt a belső feszültséget nem tudom kikapcsolni. Az első terhességemnél a pici 16 hét körül kezdett rugdosni, de valahogy akkor nem voltam ilyen feszült.
2017. febr. 12. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj,de én nem idegeskedtem, boldogan és türelmetlenül vártam,hogy mikor érzem majd,de nem voltam ideges.
2017. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok aggódós fajta, úgyhogy simán
2017. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam olyan dolgok miatt aggódni,amikre nincs semmilyen befolyásom!

Vártam,bíztam benne,hogy minden rendben lesz!

2017. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az első 7 hétben voltam nagyon padlón, amíg a szívhangot meg nem hallottuk. A 10. héten vettem itthoni szívhang figyelőt, amivel a 11.héttől hallom őt. Ez nagyon megnyugtató. Egyébként én hamar kezdtem érezni, 12 hetesen már éreztem (persze, nem rugdosást, csak mintha buborékok pukkannánnak) és ez hétről hétre erősödik. Ez igazán megnyugtató, csak vannak napok, amikor nem érzek semmit és olyankor szokott megállni bennem az ütő, hogy miért nem jelentkezik és roganok haza munka után, hogy meghallgassam a doplerrel.

Én azt tudom javasolni, hogy vegyél egyet, mert 15 hetesen már pillanatok alatt megtalálod a szívhangját és megnyugtathatod magad.

2017. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy idegeskedtem ezen, lehetetlen, hogy ilyen korán érezd a mozgását, ezen felesleges stresszelni. Amúgy a legelejétől folyamatosan hánytam, tudtam azon aggódni.
2017. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző, én 12 hetesen éreztem először a másodikat és onnantól rendszeressé is vált.


Kérdező! Irigyellek, én még 5 hetes sem vagyok..

2017. febr. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 olvasd már el légyszi a kérdést. "Terhesség első heteit", tehát azokat a heteket, amikor egyáltalán nem érződik semmi. Mondjuk itt az értő olvasás, csak lepontozást ér. A kérdező 15 hetes, persze, hogy nem érzett még semmit.
2017. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező 15 hetes persze hogy nem érez semmit- én erre a véleményre reagáltam..
2017. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!