Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok, első...

18 hetes terhes vagyok, első babámat várom normális hogy még nincs pocakom egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok egy vékony alkat sem magas van egy jókora úszógumim. Annyi változást észleltem hogy nem alul a hasam kemény kissé hanem feljebb szinte majdnem a gyomrom felé. Kissé ilyesztö hogy lassan félidős vagyok és szinte semmi nem látszik. Pár hét és lassan magzat mozgást is kell éreznem már. Elöre is köszönöm válaszaitokat.

2017. jan. 24. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, foleg ha van felesleges is. En 53 kg voltam, magas , es 25. het korul kezdett el egyaltalan latszodni.
2017. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
En vekony alkat vagyok, es mindket terhessegemnel kb igy 18-20 hetesen kezdett latszani hogy valami pici pocim van. Viszont a magzatmozgast azert 18 hetesen szoktak mar erezni. 16 hetesen ereztem eloszor mindket gyerekemnel. Uh mikor volt utoljara?
2017. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én mint a nádszál olyan vagyok, 20 hetesen akkora volt a hasam mint másnak egy kiadós vacsi után :D 39+4 napon indult a buli és a szülésznő halál rémült fejjel kérdezte,hogy hányadik hétbe vagyok. Mondjuk a terhesgondozáson elnézve a kismamákat hozzájuk képest olyan félidős pocakom volt a végén. A második gyereknél meg szinte ki akartam pukkanni mert hatalmas hasam volt .Rengeteg előnye van a kicsi pocinak :D
2017. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem se volt. Még a 24 hetes vérvételen se látszott igazából, magamon akkor azért már észrevettem. Nekem átlagos alkatom van.
2017. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17:03-as utoljára 12.heti uh voltam,legközelebb feb 8 án megyek 18.heti uhra ott a 12.hetin minden rendben volt.
2017. jan. 24. 17:55
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként sose voltam vékony,sőt...,a terhességem elején sem voltam pehely súlyú akkor is már eleve 78-80 kg-mal indítottam azóta vagyok 82,5 az a 1,5 kg hol lemegy hol meg vissza egyébként változó.És emellé vagyok 155cm
2017. jan. 24. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valakin nagy súlyfelesleg van, azon a terhesség vége felé sem látszik sokszor.
2017. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18:54-es. Remélem tényleg csak erről lesz szó és nincs semmi baj.Egyébként láttam már olyan nőt is akinek az egész terhességéből nem látott senki semmim,nem nött a hasa nem érzett magzat mozgást csak azt amikor már szülni kelett fura de ilyen is van
2017. jan. 24. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nincs semmi baj. Én 170 cm vagyok, 60 kg voltam mikor teherbeestem, most 57 vagyok és ruha nélkül annyi látszik 17 hetesen, hogy lentebb van a hasam vonala, meg nem tudom behúzni, mint régen, ruhában semmi nem látszik. Gyerek teljesen normál méretű.
2017. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem 25. Hét után kezdett el nőni a pocak. Szintén első baba.
2017. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!