Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó étvágytalanság mennyir...

Állandó étvágytalanság mennyire természetes?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok es semmi etvagyam nincs. 12. hetig sokat voltam rosszul, de szerintem meg akkor is tobb etvagyam volt, mint most. Egyszeruen semmit nem kivanok, semmi nem esik igazan jol. Ha eszek, akkor is csak minimalisat birok, es ettol persze szinte mindig ehes vagyok. Persze probalok eszegetni, de ez igy nagyon rossz. Van rajtam egy kis felesleg, fogyni se fogyok szerintem. Ugye a babanak nem lesz ettol baja, hogy nem eszek rendesen?
2017. febr. 12. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Egészséges kisfiam született 3570 grammal. De én 7 kilót híztam csak, ez szerintem nem baj. A terhességem kb végig étvágytalansággal telt, én csak arra figyeltem oda, hogy amit megeszek az értékes legyen. Gyümit én nagyon sokat megettem mert az jól esett. Persze főtt ételt is ettem keveset, tk kenyérből szenvdicset zöldségekkel. Nasit (a gyümit levéve) mellőztem, mert az étvágyat elveszi viszont tápérték pl egy chipsben nulla. Szóval egyáltalán nem ettem sokat, de amit megettem az nem szemét volt.

Azért voltak jobb és rosszabb időszakok.

2017. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!