Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Mindez...

5 hetes terhes vagyok. Mindez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok. És néha émelygek és fáradt is vagyok, viszont a mellemen semmi változást nem vettem még észre.

Ami viszont rettenetes zavar, hogy ha lepihenek, vagy leülök a méhemnél olyan vibrálást érzek, és melegséget, néha húzódást is. Ez lenne a méh tágulása, növekedése??


2010. máj. 8. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy tele vagy kérdésekkel. De igazából mindenki más. Én az 5. héten olyan jól voltam, mikoris egy reggel beindult a róka, hogy nem hittem el: babás vagyok. Elötte fájt a cicim NAGYON egy napig de azt hittem csak a menstruáció miatt. Normális, hogy émelyegsz és normális, hogy nagyon féradtnak érzed magad. Ha lefekszel, próbálj meg pihenni.

Ne agyalj, mert annál rosszabb. Azonban érdemes itt olvasgatni a tapasztalatokról. Nekem pl.izomlázam volt a hasamnál olyan 7. héttől. Még most is vannak róka gondjaim bizonyos szagok nagyon irritálnak.

16 hetes kismama

2010. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Csak ezt az alhasi méh tájéki dolgot nem értettem igazán.

Olyan furcsa nekem nem szokott megjön érzésem lenni csak úgy jön, ezért érdekelt, hogy vajon amit most érzek ez az lehet-e? :)

Olyan melegséget érzek és igen most, hogy te is írtad hasonlít a zsibbadáshoz, izomlázhoz is :)

2010. máj. 8. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Majd a 8.hét tájékán lesz szembetűnő változás a melleiden:)

Én is 5 hetes vagyok:)) -3.baba:))

Ami a méhedet illeti,még nem kellene tágulnia,most még érezhetően nem növekszik.

Ha nem vagy biztos abban,hogy jó e, amit érzel,fordulj dokihoz.

Boldog babavárást!!:DD

2010. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a magnézium szedését tanácsos már most elkezdeni!!
2010. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmim, nem is görcsölök, szóval amúgy nem zavaró a dolog. Csak olyan furcsa. Amúgy 5-6 hét között vagyok.
2010. máj. 8. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem is csak enyhe hányinger,fáradság volt.inkábba mensi kimaradásából gyanítottam hogy babás lehetek.a tünetek 8.hét körül jelentkeztek inkább.mellfeszülés,vizelési inger,hányinger,stb:)
2010. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes múltam.Nekem fájnak a melleim,különösen a mellbimbóim és én is érzek húzódást a hasam aljában mikor lefekszek.
2010. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most már megnyugodtam :)

Nekem nincs semmilyen tünetem, csak talán kicsit fáradtabb vagyok.

2010. máj. 10. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!