Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontan veteles utan meddig...

Spontan veteles utan meddig normalis verezni? Ti meddig vereztetek, es azutan mikor elmult mennyi idore jott meg nektek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 19:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
es meddig normalis a mell fajas ?? ?
2017. febr. 13. 20:01
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem epp ket hete volt. Kb egy hetig vereztem mensi szeruen, azota pecsetelo verzes van, de az elmult 2-3 napban mar ez is alig. A heten megyek vissza kontrollra, mert a vetelest koveto nap neztek uh-n es akkor meg sok minden volt bent.

Sajnos volt mar maskor is vetelesem, a mutetnel csak egy hetig vereztem, akkor is gyengen, a spontan utan akkor is kb 2 hetig, de folyamatosan csokkent a mennyisege.

Viszont mindegyiknel elofordult, hogy az elso mensiig vissza-visszatert a pecseteles, amikor tobbet mozogtam, vagy edzettem.

2017. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ertem , sajnalom neked is , de a melled meg fajt ? faj ? vagy mar nem ?
2017. febr. 13. 20:15
 4/12 gabriell88 ***** válasza:
Szia! Nekem 6 spontán vetélésem volt. Szerencsére nem kellett müvi úton befejezni. A vetélés napjának kezdetét vedd úgy, mint a mensi első napját. Max 8 napig tartott nekem. 28 napos ciklusom van, de volt , hogy pár napot csúszott de kb 4 hétre jött a következő mensi. A melled addig fáj, míg a hormon ki nem ürül. Attól függ menbyi idős voltál. Ez lehet pár nap vagy akár egy hét is.
2017. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagyon sajnalom !! sajnos nem tudom mikortol kell szamitsam a vetelest , de vagy3 napja erossen verzek ,addig nem akart beindulni ...
2017. febr. 14. 09:12
 6/12 A kérdező kommentje:
a mellem az meg faj kicsit !
2017. febr. 14. 09:15
 7/12 gabriell88 ***** válasza:
Amikor a vérzés kezdődik, onnantól számolj . Ilyenkor jobb ha kitisztul. Viszont ha elmúlt érdemes egy ultrahangra elmenni, hogy biztosan minden távozott.
2017. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ertem , akkor semmi esely hogy megmaradt a baba ,csak veteles lett , koszi
2017. febr. 14. 13:06
 9/12 anonim válasza:
Honnan tudtátok hogy spontán vetélés történt?
2017. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Holnap kiderul az volt vagy nem... Privibe irok ...
2017. febr. 15. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!