Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálsz, hogy ne izgul...

Mit csinálsz, hogy ne izgul szét magad a vizsgálatok előtt és ne parázz?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy minden rendben van és ezt a kislányommal is mindig megdumáljuk :D !-szerintem csak erre szabad gondolni, mert ha a 9 hónapot végigidegeskeded, azzal mindkettőtöknek ártasz.
2017. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Programot csináltam magamnak, olvastam, kávéztam, barátokkal voltam. El kell terelni a figyelmet :)

Nézz sorozatot :D

2017. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Semmit..szétizgulom magam és parázok, addig amíg meg nem látom, hogy dobog a kis szíve az uh-n..:) Aztán megnyugszom, és várom, hogy a doki mondja hogy minden rendben.
2017. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos megegyezik a hozzáállásom a 3. válaszolóval, és még a férjemet is az őrületbe kergetem. Akinek ilyen a természete, az úgyse fog tudni változtatni, hiába mondják neki, hogy nyugodjon meg.
2017. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én sosem izgultam meg nem örjítettem meg magam, abból indultam ki, hogy a terhesség normális dolog, me az is, hoyg a gyerek normálisan fejlödik, és akkor meg mit idegesítsem magam.
2017. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 snoopy27 válasza:
66%
Én nagyon izgulós típus vagyok. De annyira, hogy vizsgálat előtt majdnem rosszul leszek. Tavaly volt egy missed ab-om, és 10 hetesen már nem találták a szívhangját. Most újra terhes vagyok, 10 hetes. 2 hét múlva lesz a következő vizsgálat, de majd megőrülök, annyira félek, hogy mi lesz. Én sem tudom mit tudnék tenni ellene. Próbálom nyugtatni magam, hogy minden rendben lesz, hiszen azért a terhességek nagy részével minden rendben zajlik.
2017. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőnél nem izgultam. Eszembe sem jutott, hogy lehet valami gubanc.

A másodiknál szintén... Majd megtapasztaltam a poklok poklát, amikor 11 hetesen nem találták a szívhangot az addig jól fejlődő terhességemnél.

Most 14 hetes vagyok. Minden uh előtt szétizgulom az agyam és ez már nem fog változni. Mindig csak akkor nyugszom meg, amikor mindent rendben találtak az uh-on, de az is csak pár napig tart és újra elkezdek aggódni... Várom már nagyon, hogy érezzem mocorogni és akkor tudom, hogy jól van!

2017. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ugyanúgy vagyok mint az előző válaszoló. Amikor egyszer megtörténika baj, utána azon aggódsz nehogy mégegyszer megtörténjen😒
2017. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Otthoni szívhang hallgató segítene?
2017. febr. 15. 14:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nek tudom azzal mikortól lehetne hallani. De azt tudom ha nekem lenne, állandóan hallgatgatnám és becsavarodnék...mert nem mindig egyértelmű mi hallasz..
2017. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!