Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelés (doppler) és...

Szívhangfigyelés (doppler) és UH vizsgálat egy napon? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
Sajnos kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy minden rendben van-e... (eddig mozogtak a babáink, de már 1 hete nem érzem őket. Itthon néztem szívhangot reggel. Mintha hallottam volna őket egy pillanatra, de az sem volt meggyőző. Felhívtam az orvosom és azt mondta, hogy pont ügyeletes, menjek be, megnéz UH-gal minket. Ha nincs semmi gond; akkor ennyi UH árthat egy napon?
2017. febr. 15. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettől bajuk. Hány hetes vagy?
2017. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17. Mivel ikrek, hamarabb éreztem őket, már 15 hetesen, és határozottan. Minden nap volt valami: vagy kis remegés; vagy lüktetés-szerű érzés, esténként pedig határozott mozgolódás néhány percig. Hol az egyik, hol a másik babát éreztem jobban, ritkán együtt mindkettőt. 1 hete viszont eltűntek még a legapróbb érzések is... Egyikőjüket sem érzem. Tudom, hogy még fiatal a terhesség, és, hogy még picik; ezért is vártam 1 hetet türelmesen, hátha újra megmozdulnak. Most viszont már kezdek kétségbe esni, ezért kerestem meg az orvost.
2017. febr. 15. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajuk ettől, ne aggódj!

Hány hetes vagy?


Remélem minden rendben van veletek! Írj majd!

2017. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz tőle. A férjem uh készülékek értékesítésével foglalkozott amikor terhes voltam a gyerekeimmel, többször is bekukkantottunk a manókhoz. Egyiknek se lett semmi baja tőle.
2017. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!