Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen barna folyás...

6 hetes terhesen barna folyás és vérezgetés, uh-n múlt héten nem volt semmi (elég őskori gép), vetélés előjelei?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van már egy Kisfiam de az a terhesség probléma mentes volt, igy nem tudom mit csináljak. Múlt héten voltam dokinál, akkor azt mondta hogy semmit sem lát de ha van pozitív tesztem és terhességi tünetek akkor akár terhesség is lehet. Régi vacak gép volt, azt mondja hogy 2 héttel később menjek, talán akkor látható. Bejelentkeztem másik orvoshoz aki jövő héten pénteken megnéz de addig is jó lenne sejteni mire készüljön fel az ember. Reggel nem feszül a mellem de Estére igen es barnazgatok de vér csak wczeskor látható picit. Görcsölés nincs, csak ez a barnazas fura. Mielött teherbe estem is volt egy verzesem ugyanigy de semmit nem lattak akkor sem. Valaki esetleg járt már így?
2017. febr. 16. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En igen es nalam kezdodo veteles volt. A verzes sosem normalis terhessegkor, sem a barna/rozsaszines folyas! Orvoshoz kell menni mert lehet hogy progeszteronhiany van es arra ad gyogyszert.
2017. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, es nekem is van mar egy fiam, aki problemamentes terhesseget kovetoen szuletett.

A nogyogyaszom minden terhesvizsgalatkor kozolte hogy "barnazas, ver, rozsaszin folyas eseten azonnal menjek hozza".

2017. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remelem nem akarsz jovo het pentekig otthon ulni es varni....ugyelet, most!
2017. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehetőleg most! Ügyelet, kórház! A barnázgatás/vérezgetés soha nem jelent jót.
2017. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat ahogy sejtettem - akkor fognak ezzel foglalkozni ha megállapított terhessegem van. Ugyhogy holnap magandoki, ez az ugyelet egy vicc. Köszönöm a válaszokat!! Remélem ha ez nem is de a legközelebbi mar egészséges terhesség lesz.
2017. febr. 16. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor orvoshoz kell menni.
2017. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 6,9 mm-es petezsákot látott ma, Elvileg 6+2 hetes lennék de csak 5-nek latszik. Szoval nem tudom még mindig mi lesz ebből.
2017. febr. 17. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Ebbol meg lehet barmi, nagyon drukkolok hogy kifejlodjon! Sajnos fel kell keszulni mindenre, tenyleg mindkettore lattam peldat mar. Nekem sajnos elment mert nem fejlodott (ugyanilyen parameterekkel) de masnal olvastam itt hogy egy het mulva a vizsgalaton mar sziv is vert, szoval meg nincs veszve minden!

1.

2017. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, tok jol esik. Igazabol nem török ossze ha nem sikerul hiszen oka van, van egy Kisfiam mar es ez vigasztal. Akinek első terhessegnel van ilyen azert az kegyetlen. Nekem mondjuk az elsonel is mindig kisebb volt mint az atlag de a dokim biztatott hogy nincs baj es nem is aggódtam. 2970-el született meg ami manapsag kicsinek szamit 😃
2017. febr. 17. 20:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Igy van, igy kell gondolkozni!! Nekem is van egy kisfiam es en is igy lattam akkor pont a helyzetet! :) Vicces, o meg 2790-el szuletett :)
2017. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!