Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is szoktatok időnként...

Ti is szoktatok időnként fáradékonyabbak lenni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 évesem, család, háztartást, feladatok.. 21. hétben vagyunk, időnként több napig tartó erősebb fáradékonyság, fásultság, "csak nézek ki a fejemből érzés" kap el. Nagyon zavar, mert rengeteg a dolgom.. Nálatok is szokott ilyen jelentkezni, akár több napon keresztül?

Engem nagyon zavar, mert tényleg sok dolgom lenne és ilyenkor nem tudok olyan ütemben haladni. Sőt érzékenyebb is vagyok ilyenkor..


2017. febr. 19. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mázlista vagy, ha ez újdonság és az első terhességednél nem tapasztaltad.

Nem néha, hanem állandóan kómás voltam.

2017. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem aludtam délután, gyerekként sem, amióta terhes vagyok minden nap alszom délután, sót olyan is előfordult, hogy délelőtt is sikerült bealudnom. Szerencsére megtehetem, nehéz lenne ilyen fáradtan ébren maradni és odafigyelni.
2017. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem azért idegesít ennyire, mert nem tudnám ezt az állapotot elfogadni, hanem mert annyi dolgom van, túl vagyunk vállalva rendesen, amit most még nem tudok megoldani egy ideig (gyerek születéséig). És időnként én is alszom délután, de olyan rossz kedvem lesz tőle, hogy aludtam, azzal is elmegy az időm :((
2017. febr. 19. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Bár nálam az a ritka, ha nem vagyok fáradt. Az első terhességemnél is fáradékony voltam csak akkor elég sokat is aludtam, most meg kisgyerek mellett nem tudok, így csak gyűlik meg gyűlik a fáradtság.. haladni én tudok, mert pontosan tudom, hogy amit délelőtt nem csinálok meg, az délután kb fájdalmas lesz. Délutánra nagyon fáradt vagyok. Pont gondolkoztam is rajta, milyen rossz lehet, ha még a gyerek-háztartás mellé jönne a munka is, még gyeden vagyok.
2017. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor kiderült, hogy babát várok, akkor értettem meg a pihenés fontosságát. Előtte állandóan pörögtem itthon is: takarítás, főzés, pakolás, mosás, ezt csinálom-azt csinálom. Most már 15 hetesen elengedem ha egy napot még vár a felmosás. Férjem szerencsére rengeteget segít, például átvállalta a porszívózást. Inkább az első harmadban aludtam minden hétvégén délután, de még most is jól esik néha. Éjjeli alvásom az 7-8 óráról 9-10-re nőtt. Sajnos még dolgozok, így hétköznap nagyon kialvatlan vagyok, fél6kor kell kelnem, és 5re érek haza kb.

Ne zavarjon, a tested és a baba jelez hogy most stop, pihenj. Nekem a karácsonyi készülődés zajlott így: leveshez zöldségpucolás - pihi - hús mellé rakni a zöldséget - pihi - pogácstészta bekeverés - pihi - szaggatás - pihi... és így tovább...

Engem is marhára zavart hogy nem tudtam csillivilli rendet tenni mire hazaért a férjem és főtt étel sem volt mindig, de ez most sajnos ilyen. Pihenj sokat, ne aggódj! ;)

2017. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!