Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevérzett a méhlepény?

Bevérzett a méhlepény?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akinek bevérzett a lepénye?

18 hetes vagyok jelenleg, 3 hete barnáztam, akkor mivel szabin volt a dokim, sztkba mentem, meg se néztek, ráfogták, hogy méhnyálkahártya leválás.

Most a dokim megnézett, azt mondta, bevérzett a lepény, ezért volt.(mutatta az uh-n, hogy hol a bevérzés)

Akinek volt ilyen mi lett veletek? Mikor és hogyan szültél? Babával minden rendben volt?

Kedden normális minőségű uh-val is megnéz a doki, azt mondta pihenjek, ne emelgessek, nem lesz gond, de nagyon aggódom. 😔



2017. febr. 19. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Készülj fel, hogy lehet, hogy befektetnek, vagy ha nem is, akkor otthon szigorú fekvésre ítélnek.
2017. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Itthon már feküdnöm kell a legelejétől, bár tudja a dokim is, hogy van már egy gyerkőc, így azért nem annyira egyszerű, de mondta, ha nem fog javulni készítsem a csomagom. 😖Köszönöm a válaszod! :)
2017. febr. 21. 19:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kivel mi ujsag?

Engem 15 hetesen elinontott a ver azt hittem vege mindennek.. de nem, csak levalt a mehlepeny 1/3a.. par napig barnaztam uta a de meggyogyult ahogy uh-n lattak. Aztan 26 hetesen ismet bevereztem ujra pihenesre iteltek es magneziumra, megint meggyogyult a mehlepeny, azaz szervült szaknyelven. Aztan 28 hetesen reggel beindultak a fajasok es mire beertunk mat nem volt visszaut megcsaszaroztak mert harantba volt ea kicsi is volt. Ki tudja a mehlepeny miatt lett e koraszulott? Bar egeszseges lanyom van de nehez ket honap volt a korhazban.

2018. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia!Megkerdezhetem hogy mi lett a vege?Ugyan ezzel a problemaval szembesültem.
2018. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!