Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez terhesség jele?

Lehet ez terhesség jele?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie de szerencsére még nem jött meg. Tegnap óta elkezdett nagyon enyhén görcsölgetni a hasam, olyan izomláz szerű kicsit és néha a jobb oldal néha pedig a bal oldal szurkál. Picit olyan mindjárt megjön érzésem is van de az se annyira. Menzeszkor nagyon erősen görcsölök, ez a közelébe sem ér de azért érzem. Ezenkívül a testhőmérsékletem is magasabb a szokottnál. És nehány napja érzékenyebb lett a mellem is.

Holnap érdemes tesztelnem már? Kicsit félek a csalódástól, hogy negatív lesz de már szeretném tudni. Nagyon reménykedek a pozitív tesztben.

Nektek volt ilyen amikor terhesek lettetek vagy mégis meg fog jönni?



2017. febr. 20. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt.

Ha nem szokott késni csinálhatsz már holnap tesztet.

2017. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindig tűpontosan szokott megjönni. Remélem nekem is a kis pocaklakót jelzi ez. :)
2017. febr. 20. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mensi es terhesseg eseten is fordultak ezek elo. A premens es koraterhes tunetek ugyanazok csak kulonbozo kombinaciokban.
2017. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sylvi860617 válasza:
100%
Hát sajnos kétélű a dolog mert mind a kettőt jelezhet.Én annyit vettem észre anno hogy általában már egy héttel előtte el kezdett fájni a mellem mielőtt megjönne de mikor terhes lettem nem fájt.Persze csinálhatsz tesztet de még nem biztos hogy mutatja is addig van remény míg nem jön meg. Sok sikert 😊
2017. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Én elsőnél 3 nap után csináltam...másodiknál 1 hét után

Drukkolok,majd írj :)


14hetes vagyok 😍

2017. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem menses előtt mindig fáj a mellem. Terhesség előtt kb 3x annyira fájt, mint máskor. Szerintem is csinálj tesztet. :)
2017. febr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha magas a hőd az jó jel. tesztelj :)
2017. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megcsináltam egy tesztet ma reggel de negatív lett. El is sírtam magam. :( Menzesz nincs még, remélem csak azért negatív mert korán csináltam. Akkor most marad a várakozás.
2017. febr. 21. 07:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a jelekre semmit nem szabad adni mert ilyen koran nem is jelentenek semmit, ugyanis ha megjon akkor is azokat erzi a nok 99%-a mint koraterhesen. Sot, terhessek elso nehany heteben ez a "megjon erzes" meg is marad.

Sok sikert, amig nem jon meg van remeny.

2017. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem jön meg, akkor pár nap múlva ismételj! :)
2017. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!