Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok milyenek voltak a...

Nálatok milyenek voltak a szülés előtti utolsó napok, hogy éreztétek magatokat, hogyan kezdődött a vajúdás, stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én jelenleg 39+2 hetes kismama vagyok és egyenlőre semmi jele nincs annak hogy a kislányom ki akarna bújni én pedig már nagyon mennék szülni és egyre türelmetleneb vagyok sajnos. Mostmár sokat pihenek, sétálok, mást már nem is nagyon tudnék csinálni. Mindenki mondja hogy engedjem el magam és majd jönni fognak a dolgok maguktól de nagyon nehéz, folyton csak arra tudok gondolni hogyan már a kezemben szeretném tartani a babám.

2017. febr. 21. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hétfőig simán beindulhat magától is! :)
2017. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok. Könnyű szülést és boldog babázást kívánok. 😊 Hamarosan találkozhatsz a világ leggyönyörűbb kincsével 😊
2017. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is kedden indítottak volna de szombaton úgy döntött kibújik a picur 😉 Gyors és könnyű szülést!
2017. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!