Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől káros a terhesség alatt...

Mitől káros a terhesség alatt az illó olaj?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok épp most gyújtottam egyet (vanília) de eddig is heti 3-4 alkalommal szoktam, viszont most megijedtem.


[link]


2017. febr. 21. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindent ennyire komolyan venni, a net tele van butaságokkal
2017. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy káros!

Én is gyújtottam egy csomót és semmi baja nem lett a babának.

Nem kell mindent komolyan venni amit a neten látsz,mert tele van hülyeséggel;)

2017. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Illóolajos cégünk van. A helyzet a következő: Mivel azt írod, hogy "gyújtottad", én egyből füstölőre gondoltam. A vaníliás füstölőben nem szokott semmi illóolaj lenni. Ha esetleg vanília illatú illatkeveréket használsz aromalámpásban és a mécsest gyújtottad meg, nagy valószínűséggel így sincs baj, mert az ilyen folyadékok nem (főleg a vaníliás) nem szoktak igazi illóolajat tartalmazni. Ami tényleg bajt tud okozni babaváráskor, az az igazi, tisztán növényi eredetű illóolaj (és nem illatolaj) főleg töményen, de akár kozmetikumba stb keverve is. Az illóolajok közül vannak, amelyek vetélést vagy koraszülést idézhetnek elő, de a többit sem nagyon javasolják gyakori vagy nagy adagban való használatra, mert ezek nagy hatóanyagtartalmú gyógynövényesszenciák, gyógyszerkhez hasonlóan tudnak működni, és bejuthatnak a méhedbe a babához is. Kb mint a gyógyszerek. Ha érdekel és rám írsz egy privátot, küldök egy listát az ilyenkor fokozottan veszélyes illóolajokról, és akár arról is, hogy milyen fajtákat szabad óvatosan használni. Én már 3 gyönyörű gyereket hordtam ki gond nélkül mindennapos illóolaj-közelségben, a sógornőim hasonlóan! :-)
2017. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!