Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5hetes kismama...

Még csak 5hetes kismama vagyok és már most nehezemre esik lehajolni, guggolni meg fizikai munkát végezni itthon. Ha hajolok guggolok megfajdul a hasam es a derekam le kell olyankor fekudnom vagy ulnom. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csak bebeszéled... 40 hetesen is jöttem-mentem, takarítottam, pörögtem ezerrel.
2016. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is jól írja az első.

Én kb 17. Hétig nem is éreztem magam terhesnek, akkor is csak onnan hogy mozgott a baba és nő a pocakom.

Kb 30 hétig minden úgy ment mint annak idején.

Most meg már tényleg nagyon nehéz.


34 hkm

2016. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a doki azt mondta, 12 hetes korig ne hajoljak, ne végezzék fizikai munkát, kiemeljem magam. Nem is voltam jól.

Most már elmúlt, és sokkal többet bírok. Ez egyéni dolog, ha teheted, hallgass a tested jelzéseire.

13 hkm

2016. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó,nem kell 40 hétig feküdni,csak mert terhes vagy,de ha nem érzed magad jól,akkor inkább pihenj.

Van aki pörög 40 hétig,van aki meg nem.

2016. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tud porogni a 40 het alatt. Peldaul nekem is az elso 15 hetben minden bajom volt. Faradt voltam, alig birtam kimaszni az agybol, hanytam allandoan, feszult a hasam, gorcseim voltak. Nehezemre esett minden. A 19. Hettol kezdett egyre jobb lenni, habar most meg a hatfajas es a gyomorsav kinoz. A ferjem mondja is, hogy jol megizzaszt a picur meg odabentrol is. Ki milyen tipusu... van aki fel sem veszi, masnak meg minden gondja baja lesz. Ez ilyen, nem vagyunk egyformak. Amig nem faj a hasad, nem verzel addig nincs semmi baj.
2016. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtak hogy a has fajas gorcsoles teljesen normalis csak verzes ne legyen :)
2016. szept. 8. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Függ a fájás mértékétől. Nekem a doki úgy magyarázta, hogy a menzesznel nem erősebb fájások rendben vannak, mert nyúlnak a szalagok. De a már erőseknél, amikor nem tudsz felállni, összegörnyedsz az jelenthet bajt.
2016. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél semmi bajom sem volt, most a másodiknál meg kb minden. 6 hetesen úgy puffadtam, hogy nem jöttek rám a nadrágjaim, szorítottak. Sima ülő munkát végeztem, de még az is kényelmetlen volt. Aludni is alig tudtam. Szóval minden terhesség más. Nem kell persze végig feküdni, de kíméld magad, és vigyázz magatokra!
2016. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem, hagytam, a természet biztosan teszi a dolgát odabent.
2016. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!