Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az 35 hetesen, h...

Normális az 35 hetesen, h félek attól, nehogy vmi baja legyen a kisbabánknak, csak egészségesen megszülessen és minden rendben legyen?

Figyelt kérdés
nem akaratlagosan gondolok ezekre, de eszembe jut és akkor rágódok rajta, és azon izgulok csak nehogy vmi baja legyen, mert azt nem birom ki, olyan betegségek vannak h az ember bele sem mer gondolni!már most nagyon szeretem, pedig még nem is láttam, de már nagyon szeretném,és kiváncsi vok rá non!!
2008. okt. 11. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!én meg mégcsak 13hetes vok,még eztán jönnek a java vizsgálatok,de a 12.-heti után is tiszta ideg voltam,no persze elötte is....de most megnyugodtam....de közeleg a 16.heti,lassan azon fogok kattogni és igy tovább....párom is mondta ne aggodjak ennyit,az nekem se jó,ezzel tisztában vok,de olyan hülye-aggodó az ember, itt a mai világ hülye-rejtélyes-kiszámíthatatlan betegségei miatt.....

szoval én már naon kész vok ezek miatt,s milesz még a késöbbiekben.....

probáljunk megnyugodni,s élvezni a babavárás minden percét...... :-))))) pusza Neked,s vigyázz magatokra!!!

2008. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap néztem egy dokumentumfilmet, ami arról szólt, hogy az utolsó időszakban a kismama még jobban aggódik a kicsi éppségérét, ahogy közeledik a szülés, mint előtte. Szerintem teljesen normális dolog, hisz a szülés egy nagyon nagy dolog lesz mindkettőtöknek, sok kismama fél attól, hogy nehogy a szülés során jelentkezzen valami baj. De minden rendben lesz, teljesen természetesek az érzéseid. Ebből is látszik, hogy mennyire szereted, várod már a kicsit. Biztos nagyon jó anyuka leszel!

Kívánom, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd majd!

2008. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget! aranyosak vagytok h megnyugtattaltok, jól esett nagyon! boldog babavárást ,és sok sok egészséget és könnyű szülést kívánok nektek! puszi
2008. okt. 11. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
hajaj! teljesen!utana meg minden aprosag miatt fogunk aggodni! én még csak félidos vagyok,de teljesen megertelek, es ugyanezt erzem!
2008. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!