Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem egy hete az ízeket,...

Nem érzem egy hete az ízeket, szagokat! Mi a megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Beteg voltam, köhögés, nátha, minden ami egy betegséggel jár megvolt. Sikerült már 95%-ban kilábalnom belőle, de már a 7.napja nem érzek semmilyen ízt és szagot/illatot. Persze náthás voltam, ezért nem is csináltam ebből nagy dolgot. Viszont most már kapok szépen levegőt, nem fújom az orrom,nincs rá késztetés mert nincs eldugulva, viszont érzem hogy valahol mélyen le van rakódva és ez gátolja az ízeket és szagokat. Néha ha nagyon erőltetem az orrfújást, hogy megszabaduljak a baj okozójától, bedugulnak a füleim, ill. 2x előfördult, hogy szédültem is az orrfujástól.

A tengervizes orrsray semmit nem segít, már inhaláltam a betegség folyamán kammillával és sima sós vizzel is, de semmi nem vált be! Vannak valami tippek? Vagy ezzel már jobb lenne orvos után mennem? 17 hetes kismama



2017. febr. 23. 12:04
 1/1 Mupi78 válasza:
Szedj Sinupretet.
2017. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!