Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdjek a terhesség alatt...

Mit kezdjek a terhesség alatt kialakult narancsbőrrel? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kenegesd erre való krémmel (pl Avon szerintem elég jó), vagy ha nem tiltja a dokid, és jól esik, akkor próbálkozz tornával, sok intenzív sétával, vagy finoman lépcsőzéssel. Ezen kívül vannak még narancsbőr elleni praktikák: sok-sok víz, sok-sok gyümölcs, kevés édesség, kevés sós étel, stb...
2008. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon tuti krém: AVON CARE- Extra Firming bőrfeszesítő testápoló(segít visszanyerni a bőr feszességét,rugalmasságát) 400ml és sokáig elég,minden este kenem magam,s nagyon jóó!!

elsö hetektöl kezdve ajánlották az olajat,s vettem 1-e (joo igaz a Tescoba,tesco-s színes termék,1e volt fél literes,s eleinte jo volt,de észrevettem,hogy kiszárította a hasam de úgy....szoval olajat ne vegyél!

Ez a krém százszorta többet ér!!!

Üdv.13hetes

2008. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!