Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta megtudta a párom, hogy...

Mióta megtudta a párom, hogy fiúnk lesz teljesen kisajátította magának és az ő szüleinek, mintha csak az övék lenne én meg csak egy senki aki csak kihordja nekik. Ez nagyon rosszul esik. Más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Én elhiszem,hogy nagyon örül/nek neki,na de akkor is sosem gondoltam volna,hogy ilyen létezik és borzasztó érzés!Vagy csak én reagálom túl?
2017. márc. 2. 15:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem voltam.


Jol belevalasztottal, meg kell hagyni.

2017. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit takar ez?

Hogy lehet "kisajátítani" egy babát, aki még meg sem született? :)

2017. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem baj, engedd, had örüljön. Majd amikor pelenkázni kell, akkor se feledkezzen erről el! :)))
2017. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Azt sem lehet tudni pontosan mire gondolsz. Így honnan tudjuk ki volt hasonló helyzetben.
2017. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

pl.:-nem adhatok neki olyan nevet amit én szeretnék,csak az ő,és az apja nevét kaphatja ami nekem egyáltalán nem tetszik

-meg hogy reméli olyan göndör haja lesz mint az ő apjának

stb...stb...

2017. márc. 2. 15:25
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
A névválasztás kettötök dolga, azt, hogy milyen haja lesz, nem a párod fogja eldönteni, de szerintem reménykedhet, ha neki a göndör tetszik.
2017. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%
Hülyeség azon idegeskedni, hogy milyen külsőt remél. Majd a genetika eldönti. A nevet pedig teljesen megértem. Nem szép dolog felrúgni több generációs családi hagyományokat. Legalább 2. névnek hadd kapja az apa nevét. Legyen 2 neve. Az egyiket te adod, a másikat pedig az apa és kész. Azért kíváncsi lennék arra is mik az érintett nevek. Pl. inkább legyen István a gyerek, mint Benett.
2017. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg epp itt az ideje felrugni a tobb generacio ota tarto baromsagot. Istvan, pista, pityu, isti melle mi az istennek egy pistike?!
2017. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Én meg azt nem értettem soha, miért retteg valaki attól, hogy élete szerelmére fog hasonlítani esetleg a gyereke vagy hogy akár muszájból is az ő nevét kapja? Én szerelmes lennék a nevébe és a göndör hajába is, ha a szerelmem lenne, az biztos:-)!
2017. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Józsefek és azt sem akarják engedni,hogy második neve legyen,hiába mondok bármit is nem engednek a 20-ból.
2017. márc. 2. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!