Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clexane terhesen. Hova adod...

Clexane terhesen. Hova adod be, ha már nagyobb a hasad?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
felkar, comb...
2017. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól sejtem,hogy ez vérhigító és a terhesség végéig kell szúrni pocakba?ha igen,nekem is kellett,csak más fajtát.ha fekszel könnyebb össze csipni a bőrt.mi csaltunk picit és mentünk a csípő felé is.38.héten szültem,még előző este is be lett adva
2017. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a combomba adtam, kevésbé lett lila, nekem kevésbé volt parás és kevésbé zavarta a nadrág dereka. Felkar is jó, csak magadnak nehéz.
2017. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg felkar nem jó, de ahol voltam kórházban, oda adták. Combba is lehet, én oda nem mertem. Hasba szúrtam mindkét terhességem él, amikor már nagy volt, akkor ahogy egy előző válaszoló is írta, kissé oldalt, ahol még össze tudtam csipni a bőrömet.
2017. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző: nem terhességem él, hanem terhességemnél!
2017. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4, miért ne lenne jó a felkar? Bárhová adható, ahova egyéb szubkután inj (pl inzulin is) beadható.
2017. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabriell88 ***** válasza:
Én egyenlőre hasba adom még. De azt mondta a doki, ha már nem megy akkor adjam comba. Lassan át kell állnom, mert már nem nagyon tudom összecsípni a bört. 18hkm.
2017. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabriell88 ***** válasza:
Azért nem jó a felkar mert ott kevésbé lehet összecsípni a bőrt, izomba pedig nem adható!
2017. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogy kevésbé összecsíphető... a legtöbb diabos csak felkarba szúr, főleg az idősebbek...
2017. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabriell88 ***** válasza:
Mivel két kezem van, így elképzelhetetlen melyik kezemmel tudnám ösdzecsípni miközben beadom 😜
2017. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!