Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen ha biztosra mondják...

19 hetesen ha biztosra mondják a baba nemét, vehetem tényleg közel 100%-ra?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, látja a szeméremajkakat, kislány. Viszont néztem, hogy legközelebbi uh vizsgálat elég soká lesz, addig merjek 1-2 "lányos" dolgot megvenni. Mit gondoltok? Első baba, így nincs tapasztalat ilyen téren. :)
2017. márc. 4. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Tuti kislány!
2017. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ceheted biztosra.
2017. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
A fiam 7 hónapig lànynak mondtàk, aztàn kiderült hogy mégsem az. Azt mondjàk a szakemberek hogy a lànyoknàl könnyebben tévedni. Ha a 18 héten fiút mondanak az biztos hogy az. Én elmennék egy màsik dokihoz a helyedben uh-ra, (azért írom mert nekem is kellett volna )de ne mond meg hogy tudod a baba nemét, aztàn ha biztosra lànyt mond akkor biztosan az.
2017. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosra mondják, akkor nagyon nagy eséllyel kislány is. Nekem 16 hetesen tuti kislányt mondtak, 18 hetesen semmit, 21 hetesen is kislányt, csak az lesz..

A kisfiamnál a 18 hetes UH-n egyértelműen látszott, utána minden UH-n, kisfiú is lett. Azt elhiszem, hogy ha kisfiút mondanak az biztosabb, de ha tényleg nagyon szépen mutatja magát egy kislány baba, akkor azért csak eltalálják..

2017. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőségetek menjetek el 4D-s uh -ra. Mi csak 4D-s UH-n tudtuk meg hogy kislányt várunk. ( 27. Héten voltunk és az is lett)
2017. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia en 16 hetes kismama voltam azt mondták fiu es fiu is lett. Amugy a fogadott orvosom mindig azt mondta amikor megszuletik az a 100 %hogy kisfiu vagy kislany :)
2017. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!