Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak a pocaklakója is pörög...

Másnak a pocaklakója is pörög egyfolytában?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok,eddig is mozgékony volt a picim,de pár napja azt vettem észre,hogy szinte állandóan ficánkol. Éjjel-nappal. Este nehezen alszom el az akrobata mutatványok miatt,nem tudok szinte úgy feküdni,hogy a kisasszony odabent elégedett legyen és nyugovóra térjen. Napközben ha állok,lehajolok,gugolok,ülök,szinte mindegy mit csinálok egyből feszeng. Komolyan úgy érzem sosem alszik,éjszaka ha megfordulok rögtön beindul. Gondolom kicsi már a helye és azért érzem intenzívebben,csak mindenhol azt olvasom ilyenkor kicsit belassulnak,hát az én babám nem olvasta ezeket a cikkeket. 😂 Érdekelne másnak a picije is inkább aktívabb lett mint lustább...
2017. márc. 7. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok. Az én lányom is nagyon aktív. Én élvezem, mert az első lányom nagyon lusti volt, így kijut ez az élmény is:)

A lassulás szerintem a 38 hét körül lesz már. Akkor tényleg kevés a hely.

2017. márc. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok és szintén nagyon aktív a lányom csak ugye még nem kellemetlen.

A kisfiam nem lassult be az utolsó hetekben. Vajúdáskor a fájásmérőt is folyton arrébbrugdosta 2 fájás között. Sőt, kifejezetten beindult a szülés előtti 1-2 nap és vajúdás közben kivéve a vajúdás végét. De ő amúgy nem volt ennyire aktív korábban, mint most a kislányom.

2017. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem első baba így nincs viszonyítási alapom,ezért nem tudom mi a "normális" csak amit olvasok. Múlt hét óta számolnom kell a magzatmozgást,ha megvan a 20 tenni egy x-et az időponthoz. Hát nem igazán kell vele foglalkoznom,első 2 nap megfigyeltem kb.mikorra végez a 20-al,hogy tudjam kb.hova rakosgassam majd az x-eket 😀 De számolgatnom nagyon nem kell,hamar végez a feladattal 😀😀😀
2017. márc. 7. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ismerős, én se számolgattam, bár nekem 10-et kellett, reggel 9-től este 9-ig kellett meglennie de mivel 9-ig már számtalanszor bejelentkezett, nem igazán számolgattam.. ha néha mégis, dél-2 között volt meg.

Ugyan nekem van viszonyítási alapom de hidd el nem lényeges, annyira eltérőek a babák, ha érzel mozgást minden oké, az, hogy mennyit.. inkább magához képest lehet viszonyítani szerintem, hogy pl ma vagy mostanság lustább mint szokott stb..

2017. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom, szintén 35. hetes vagyok! Idáig elég nyugis baba volt, most szinte egész nap megy a buli! Éjszaka szerencsére visszavesz, hagy pihenni. Szintén kislány. :)
2017. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!