Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a terhessége...

Van itt olyan aki a terhessége elején menstruált?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy az első hónapban még meg volt és utána rá 2-3 hétre már voltak tünetei.
2017. márc. 7. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiammal megvolt,.napra pontosan, élén vér csak nap helyett 4ig tartott, de ugyan úgy mint a szokásos. 11hetes voltam mire elmúlt, rutin vizsgálataon derült ki. Nem voltak rüneteim, vagyis végig fájdogált a hasam és a mellem és de csak így uzánna gondolva vettem észre.
2017. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat

*élénk vér 6nap helyett

2017. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan menstruacio nem lehetseges terhesseg alatt, de mensihez hasonlito verzes igen. Nekem napra pontosan aznap "jott meg" amikorra nem vartam... a terhesseg ellenere. 1 nap elenk piros ver majd mehany nap barna. De mivel tervezett baba volt igy elotte teszteltem igy tudtam h terhes vagyok es rendesen meg is ijedtem. 18 hetes vagyok azota is tobbszor elofordult mar verzes. Sosem volt még gond baba jol van szerencsere. Ha nem tudnek a babarol siman azt gondolhatnam h ugyan picit rendszertelenul de meg van... szoval fura de van ilyen.
2017. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a legelején 2 vagy több magzatka volt, és ők mentek el, és maradt az Egy. Ez úgy tudom, nagyon gyakori, csak nagyon ritkán derül ki. De amúgy tök normális és semmi veszélyt nem jelent a megmaradt babára. Azért én mindenképp megbeszélném/megnézetném magunkat a nőgyógyimmal.
2017. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!