Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes vagyok, a vérnyomásom...

14hetes vagyok, a vérnyomásom egy kv után 100/60. Nem gond ha ennyi ugye?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem még rosszabb sajna 85/70

Nem lehet vele mit csinálni ! Egesz nap fáradt vagyok ! Beteg állományban vagyok , mert vezetni nem szabad igy ...van hogy felmegy 100-ig de ez a plafon .Az egy -két kávém en is megiszom .Vigyazni kell tenyleg az autóval , azt mondta tegnap a doktornő hogy egy két torna gyakorlat ha ugy érzem nagyon fáradt vagyok kicsit megemeli ...rövid időre ....mindig megnyugtat amúgy hogy ez elofordul terhesseg esetén es utana el fog mulani akar milyen kellemetlen is ..Ez még mindig jobb mint a magas vérnyomás , bár ugye ez is igen kellemetlen igy hogy az ember mindig aludna es szédül...Ne aggódj ! Veszélye nincs a magzatra!

2017. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) nekem is ez az álmosság,fáradtság mindig megvan tőle, ha megiszom a kvt kicsit felpörget,aztán visszaáll minden...
2017. márc. 8. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én mondjuk vörösbort innék nem kávét (mik vannak, így kell leírni).
2017. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

100/ 60, egyaltalan nem olyan alacsony, ne aggodj . A faradtsagnak semmi koze hozza, az maga a terhesseg miatt van.

Nekem alapbol 70/50, de volt 50/30 is. Pulzus 140 / perc. Semmi hatassal a terhessegre.

2017. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, de azért óvatosan a kávéval. Nekem is ilyesmi volt, aztán ahogyan nőtt a baba, a vérnyomás is fokozatosan nőtt később. A fáradtság természetes, van akinél elmúlik és erőre kap a 4-5 hónapban, nálam végig kitartott, bár nem annyira mint az első trimeszterben. Igaz én kávézni csak kb 30-32. héttől kezdve mertem újra, s akkor is csak reggel 1 gyengét.
2017. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem viszem azért túlzásba én se, 3az1bent iszok csak, ha rendes kávéra hívnak meg mondjuk akkor a párommal felezek, nem akarom azt se azért hogy utána a magas vérnyomással szenvedjek :)
2017. márc. 8. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem mondták, hogy az alacsony vérnyomás gondot jelentene. Alapból 90/60 szokott lenni, de a terhesség alatt még alacsonyabb. 30 hkm
2017. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem terhesen is 90/70,80/60.

Terhesen is engelyezve volt napi 2 gyenge tejeskave.

Nem terhesen napi 3-4 bogre kavet iszom.

Mar egyaltalan nem porget fel,csak maga a tudat,hogy megittam egy kavet.(szerintem en mar fuggo vagyok..😂)

2017. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gond. Teljesen normális amit a kávéról írsz, lehet inni, de csak rövid távon emel aztán hirtelen megint leesik a vérnyomás.

Amúgy nekem is sokszor ennyi, néha 90/55 körül.

2017. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!