Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti megcsináltattátok...

Kismamák Ti megcsináltattátok a kombinált tesztet? Érdemes?

Figyelt kérdés
3. Babámat várom, az első kettőnél nem csináltattam meg. Egészségesek a gyerekeim,de ugye beteg babát nem szeretnénk vállalni... 29 éves vagyok.
2017. márc. 8. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem csináltattam, 31 évesen szültem. Ha az orvosom javasolta volna, megcsináltattam volna, de nem tartotta szükségesnek.
2017. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én megcsináltattam, nödoki és védőnő is javasolta, nem bántam meg, megnyugtató volt, más kérdés, hogy csak arányszámot mutat és akinek rossz arányszám jön ki mehet további vizsgálatokra, 100%-ot pedig csak az amnio mutat.
2017. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
41 évesen szültem, negyedik gyerek. Nem csináltattam meg, mert úgy voltam vele, hogy bízom abban, hogy egészséges, mint a másik három. Ha pedig nem, akkor sem vetetem el. Az idegeskedés helyett boldog babavárást akartam, mert az a jó a babának! Egészséges, szerencsére.
2017. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Megcsináltattam. 38 éves vagyok, de 25 évesen is megcsináltattam volna. Ha rossz arányszámot mutatott volna, akkor pedig a Prena tesztet is megcsináltattam volna. Én így alszom nyugodtan.
2017. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A kérdés az, hogy ha rossz az eredmény, akkor elvetetnéd? Mert ha nem, akkor teljesen mindegy.
2017. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
31 vagyok, én most a 3. babánál megcsináltattam. Beteg babát nem vállaltunk volna. Igaz hogy csak becslés, de az is valami, és rosszabb eredmény esetén mást is el lehet még végeztetni.
2017. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5-ös válaszoló! Írta a kérdező, hogy beteg babát nem szeretnének vállalni.
2017. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

20 évesen szültem. A családban nem volt semmi olyan örökletes betegség amitől félnem kellett volna, így nem tartottam szükségesnek.

Viszont ha a nőgyógyászom, orvosom tanácsolja, és lett volna bármilyen betegség a családomban, illetve a pároméban, akkor minden szó nélkül megcsináltattuk volna.

Egészséges kislányunk született.

2017. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

21éves vagyok. Egészségügyben dolgozom sok mindent láttam már.

Ezért megcsináltattuk.

Szerencsére minden rendben van.

2017. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29 évesen megcsináltattam volna, mert nem nagy összeg, nincs kockázata, és megnyugtatott volna. De 40 vagyok, így egyből Prenatestet csináltattam, mert a kombinált rossz eredményt adott volna az életkori kockázat miatt. Beteg babát nem tartottunk volna meg.
2017. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!