Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany honaposan lehet latni az...

Hany honaposan lehet latni az ultrahangon, hogy minden vegtagja megvan-e a babanak? Mikor latja mar az orvos? Az normalis ha sokszor erzem hogy szur a hasam alatt neha jobb neha meg a ball oldalon. Ez baj?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első genetikai ultrahangon nézik ami a 12. héten van, amikor a nyaki redőt is mérik. Akkor te is látni fogod már mindenét, kezét, lábát, orrát stb ha 4D ultrahang akkor az arcocskáját is látod majd.
2008. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem már 10 hetesen megmutatta a doki mindenét,még a kézfejét is!

2008. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szúró fájdalomra a pihenés a jó.Nyúlnak a méhet tartó oldalszalagok és ez okozza a szúró érzést.
2008. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 12. heti UH-n már mindenét nagyon jól lehet látni.

A szurka pedig normális. Nekem a mai napig van, hogy szurkál (25 hetes vagyok). A dokim csak annyit mondott, hogy ilyenkor feküdjek le vagy üljek le.

2008. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!