Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek hogy...

Linocs kérdése:

Volt már valakinek hogy vizeletből nem tudták megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés

Terhességi teszt otthoni laboros negatív de a tünetekkel elment nőgyógyászhoz és az ultrahangon látták a babát?!!!

Ez mitől lehet?



2017. márc. 9. 05:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a kórhában és az sztkban a labort a synlab üzemelteti. Szerintem egy telefont megér nálatok is s labor, hátha megcsinálja.
2017. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Az oldalán azt írja hogy csak orvos által helyesen kitöltött papírral vesznek vért :/
2017. márc. 9. 08:45
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztosat így csak akkor fogsz tudni, ha vérvételre vagy ultrahangra mész.

Én sajnos csak olyat ismerek, akinek nagyon magas a progeszteron-szintje és totál terhességi tünetei vannak miatta (pl. állandó hányinger).

2017. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen.Azt hiszem itt az ideje időpontot kérni a nőgyógyászhoz
2017. márc. 9. 08:49
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mar irtal ki kerdes errol jonehany napja....azota sem mentel el megnezetni? Ne varj tobbet, mert mar ott fogsz tartani hogy 4 honapos terhes vagy gondolatban aztan ne adj isten kiderul hogy egyaltalan nincs gyerek.
2017. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Igen.Azóta kértem egy laboros vizelet tesztet mert a lányomnàl csak az lett pozi 7 hetesen az otthoni mind mind negatív.

De a laboros vizelet is negatív de a tünetek nem szűnnek csak szaporodnak és rohamosan szélesedik a csípőm.

Kérek egy időpontot és majd elválik :/

2017. márc. 9. 09:46
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid más miatt vannak, nem terhességtől. Fordulj orvoshoz!
2017. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz mi mi miatt lehetnek?

Mi okozhat ilyet?

2017. márc. 9. 10:14
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, felesleges találgatni, hogy ha nem vagy terhes, mitől nő a hasad és mitől vannak tüneteid, teljesen felesleges beparázni előre.

Menj el orvoshoz, nem kell a duma, hogy biztos elküldene, engem még soha nem küldtek el, pedig az esetek többségében nem voltam terhes, a terhesség - főleg a legalább 2 hónapos, amire gyanakszol - egy normál vizsgálaton (tapintással) is feltűnik az orvosnak. De nyilván jó lenne kierőszakolni egy uh-t. Sőt, azt is mondhatod, hogy terhességre gyanakszol, és előfordult már, hogy a teszt nem mutatta ki, mégis terhes voltál (ha jól értem).

2017. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igazad van holnap kérek időpontot a nőgyógyászhoz remélem kapok hét elejére hogy minél előbb kiderüljön!Esetleg kíváncsi valaki az eredményre megírjam majd?
2017. márc. 9. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!