Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem 15 hetes terhesen a...

Érezhetem 15 hetes terhesen a magzat mozgását?

Figyelt kérdés
3 terhességem és olyan érzés mintha egy mobil rezegne odabent:) nem rúgás, vagy simogatás hanem rezgések.Teljessen bent érzen a hasfalamon nem érzek még semmit.
2017. márc. 10. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen :)

Nekem masodik es erzem.

2017. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válasz:)

Te mit érzel?

2017. márc. 10. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érezheted. Barátnőm a 2.terhességnél már 11 hetesen érezte a babát.


Én a 18.héten kezdtem érezni (első baba), és a 20.hétre lettek egyértelműek a rúgásai. Mellső fali lepényem volt.

Egyébként mintha kis buborékok pukkannának a hasamban, olyan érzés volt.

2017. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kis hullamzast :)

1.

2017. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.terhesseg 15het szinten....foleg akkor igazan kiveheto ha fekszek. :-)
2017. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg néha olyan mintha korogna, mint a gyomrom mikor éhes vagyok:)

Az első kettővel nem éreztem:)

2017. márc. 10. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
A 15. Héten éreztem először. Olyan érzés volt, mint ha az ujjaddal aprókat koppantanál a hasadra, csak gyorsan. Olyan csikizős érzés volt. Ejj... ennek már 6 éve, de szép is volt. Boldog babavárást!
2017. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!